wtorek, 19 marca 2019 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Komentarze
Polityczny plan środy: przesłuchanie Kwiatkowskiego, PAD w Orzyszu, rozprawa KW

Dodano: 06.03.2019 7:21 | 43 odsłon | 0 komentarzy

Dziś prezydent Andrzej Duda na poligonie w Orzyszu spotka się z żołnierzami 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej oraz żołnierzami z USA, Wielkiej Brytanii, Rumunii i Chorwacji tworzącymi Wielonarodową Batalionową Grupę Bojową NATO, w ramach wzmocnionej wysuniętej obecności NATO na wschodniej flance. Prezydent także dziś złoży wizytę w Chełchach w województwie warmińsko-mazurskim. Na 15:00 zaplanowano złożenie wiązanki kwiatów przy tablicach poświęconych śp. prezydentowi Aleksandrowi Kaczyńskiemu i ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem oraz Polakom pomordowanym w obozach w Ostaszkowie, Charkowie i Miednoje. Z kolei o 15:30 PAD spotka się ze ze społecznością Szkoły Podstawowej im. Lecha Aleksandra Kaczyńskiego. O 10:00 komisja śledcza ds. VAT przesłucha byłego ministra sprawiedliwości, a obecnie prezesa NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego. Także o 10:00 rozpocznie się rozprawa Komisji Weryfikacyjnej w sprawie al. Stanów Zjednoczonych w rejonie Jeziora Gocławskiego, al. Stanów Zjednoczonych oraz ul. Bora-Komorowskiego. O 11:00 odbędzie się briefing prasowy minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigi Emilewicz oraz ambasadora Niemiec Rolfa Nikela "Zbliżające się Polsko-Niemieckie Forum Gospodarcze: Cyfryzacja - Energia - Mobilność". Także o 11:00 premier Mateusz Morawiecki weźmie udział w Konferencji Przedsiębiorcze Kobiety. O 13:30 w Gdańsku odbędzie się konferencja prasowa Adriana Zandberga i trójmiejskich działaczy Lewicy Razem, podczas której zostanie zaprezentowana kandydatka, która otworzy listy Lewicy Razem na Pomorzu w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego. Wspólnie opowiedzą także o jednym z głównych postulatów programowych koalicji.

Więcej w serwisie 300polityka.pl »

Tagi: Rumunii, Zjednoczonymi, Gdańsku, Prezydent, Aleksandra, Chorwacji, Stanów Zjednoczonych, Konferencji, Wspólnej, Polakom, Rolna, Energii, Parlamentu, PolityczneKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2019 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone