wtorek, 26 marca 2019 r.  Imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Wiadomości z tagiem Adama  RSS
Dwa uderzenia w środowiska pseudokibiców na Śląsku. Udane

Dodano: 26.03.2019 7:39 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Sukcesem policji zakończyły się dwie przeprowadzone w ostatnich dniach na Śląsku operacje wymierzone w środowisko pseudokibiców. Funkcjonariusze z komendy wojewódzkiej w Katowicach przejęli 65 kg marihuany o wartości prawie 2 mln złotych, która miała trafić do grup przestępczych śląskich pseudokibiców. Funkcjonariusze CBŚP rozbili natomiast dwa współpracujące z kibolami gangi: zatrzymali 10 osób, a wśród nich 46-letniego Adama S., ps. Apacz, któremu śledczy zarzucają kierowanie tymi grupami. Członkowie jednego gangu podejrzani są o kradzieże...

Źródło: https:

Tragiczny wypadek na Słowacji. Polski kierowca zwolniony z aresztu

Dodano: 25.03.2019 18:35 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Sąd w słowackiej Żylinie zwolnił z aresztu Adama S. - jednego z trzech polskich kierowców, którzy jesienią ubiegłego roku uczestniczyli w tragicznym wypadku drogowym. Polacy ścigając się luksusowymi samochodami - podczas wyprzedzania na podwójnej ciągłej - czołowo zderzyli się ze skodą. W wypadku, do którego doszło w Dolnym Kubinie, zginął słowacki kierowca. Jego żona i syn zostali ranni.

Tagi: Adama, Polacy
Źródło: https:

Wynalazek polskich naukowców pozwali na wykrycie wczesnej postaci nowotworu

Dodano: 24.03.2019 21:30 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Wynalazek zgłoszony przez Uniwersytet Gdański autorstwa prof. dr. hab. Adama Lesnera oraz dr Natalii Gruby wpisuje się w światowy trend poszukiwania sposobów szybkiej diagnostyki chorób nowotworowych.

Źródło: https:

Polityczny plan soboty: konwencja PiS we Wrocławiu, Rada Krajowa PO, prezentacja kandydatów Wiosny

Dodano: 23.03.2019 8:34 | 8 odsłon | 0 komentarzy


O 11:00 we Wrocławiu odbędzie się konwencja regionalna PiS z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego. Następnie, o 12:30 w Strzelinie odbędzie się spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego, a w Wieluniu o 14:00 - spotkanie prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Ponadto o 10:00 PMM weźmie udział w otwarciu wrocławskiego Centrum Obsługi Przedsiębiorców, o 16:00 - już w Warszawie - w prezentacji dotyczącej programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. O 11:00 w Warszawie odbędzie się posiedzenie Rady Krajowej PO, podczas której największa partia opozycyjna zaakceptuje kandydatów na listy Koalicji Europejskiej w wyborach do PE. Wspólna konwencja KE - o czym - odbędzie się 6 kwietnia. Także dziś ugrupowanie Roberta Biedronia przedstawi swoich kandydatów w wyborach do PE. - Już niebawem zaprezentujemy Wam naszą Nową Europejską Drużynę. Bądźcie z nami 23 marca o 13:30 w warszawskim Palladium, gdzie przedstawimy nasze kandydatki i kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Czas, aby do Europy wreszcie nadeszła Wiosna! Wspólnie dodamy jej skrzydeł - zapowiadają organizatorzy. O 10:00 szef MSWiA Joachim Brudziński wręczy promesę na remont mostu w Górkach Noteckich. Uroczystość odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Strzelcach Krajeńskich. O 13:00 w Radomiu odbędzie się konferencja prasowa prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza, marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika oraz posła do PE Jarosława Kalinowskiego.

Źródło: 300polityka.pl

Owsiak organizuje "grupę wsparcia" w walce z hejtem

Dodano: 21.03.2019 12:20 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Chcemy spróbować rozwiązać problem, co zrobić, żeby pomóc sobie, kiedy jesteśmy hejtowani, jak stworzyć grupę wsparcia - mówił w TVN24 prezes zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak. Zapowiedział, że w tej sprawie w muzeum POLIN odbędzie się otwarta debata między innymi z udziałem rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara.

Źródło: https:

"Kompromitujemy się przed innymi krajami UE". Apel do premiera w sprawie handlu

Dodano: 21.03.2019 8:25 | 14 odsłon | 0 komentarzy


Przywrócenie podatku handlowego, zlikwidowanie "nieuczciwych praktyk korporacji handlowych" w zakresie cen oraz ograniczenie napływu gorszych jakościowo towarów spoza Unii Europejskiej - takie postulaty znalazły się w liście Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców Adama Abramowicza do premiera Mateusza Morawieckiego.

Tagi: Adama
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone