poniedziałek, 25 marca 2019 r.  Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Wiadomości z tagiem Aleksandra  RSS
Światełko w tunelu na koniec cyklu. Zniszczoł z trzecim zwycięstwem z rzędu

Dodano: 24.03.2019 9:50 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Sezon w skokach narciarskich w ten weekend kończy się nie tylko w Pucharze Świata, ale także na jego zapleczu. Świetnie w ostatnich dwóch konkursach Pucharu Kontynentalnego zaprezentowali się Polacy. W Czajkowskim Aleksander Zniszczoł wygrał dwa razy, a tuż za nim rywalizację kończył Andrzej Stękała.

Źródło: https:

"Diablo" Włodarczyk wygrał walkę z Jurem. "Byłem mocno poharatany"

Dodano: 24.03.2019 9:31 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wygrał swój 57. pojedynek na zawodowym ringu. Na gali w Łomży pokonał Rumuna Aleksandru Jura.

Źródło: https:

Początek bałkańskiej wiosny? Niezadowoleni Serbowie wychodzą na ulice

Dodano: 23.03.2019 21:15 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Gotov je, już gotowy – krzyczeli protestujący, gdy reżim Slobodana Miloszevicia chylił się ku upadkowi. Odstavka, dymisja – skandują dziś pod adresem prezydenta Aleksandra Vučicia, dawnego współpracownika Miloszevicia. O ironio, chodzi o polityka, który konsekwentnie popychał Serbię w kierunku Zachodu.

Źródło: https:

Jaki: Nie rywalizuję z Szydło. Dla mnie jest oczywiste, że pani premier będzie miała najlepszy rekordowy wynik

Dodano: 22.03.2019 12:16 | 9 odsłon | 0 komentarzy


- Chciałbym wyraźnie podkreślić, że nie rywalizuję z Beatą Szydło. Dla mnie jest oczywiste, że pani premier będzie miała najlepszy rekordowy wynik. To jest uczciwe wobec wyborców. To są okręgi ogólnopolskie. Radna PO [Aleksandra Gajewska] nabiła się z nazwiska [#JakiWstyd], to jest poziom podłogowy. Gratuluje radnych i osób, na które państwo głosujecie. Najważniejsze jest to, co ja chcę zrobić w PE. To walka z zorganizowaną przestępczością, korupcją. W PE znajduje się wiele aktów prawa, które są wdrażane w Polsce. Takich spraw, o które można walczyć w Brukseli jest naprawdę dużo - stwierdził Patryk Jaki w rozmowie z Michałem Wróblewskim w programie "Tłit" WP. - Oczywiście, że szlifuję język angielski. Chodzę na lekcje angielskiego. Maturę zdawałem z angielskiego, wiele lat się uczyłem. Choć przez ostatnie lata dzień i noc zajmowałem się reprywatyzacją. W PE rozmawia się w języku ojczystym. Jeżeli będzie taka potrzeba to jestem gotowy na jakiś moduł debaty w języku angielskim - dodał wiceminister sprawiedliwości.

Źródło: 300polityka.pl

Gersdorf wnioskuje o rozważenie postępowania dyscyplinarnego wobec dwójki sędziów

Dodano: 21.03.2019 15:47 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Pierwsza prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf zwróciła się do rzecznika dyscyplinarnego SN z wnioskiem o rozważenie, czy istnieją podstawy do wszczęcia postępowania dyscyplinarnego wobec prezes Izby Kontroli Nadzwyczajnej Joanny Lemańskiej i sędziego Aleksandra Stępkowskiego - poinformował w czwartek Sąd Najwyższy.

Źródło: https:

RAMÓWKA CZWARTKOWEGO WIECZORU: Biedroń, Tomczyk, Komorowski, Borowski, Horała, Zgorzelski i Zandberg

Dodano: 21.03.2019 14:40 | 4 odsłon | 0 komentarzy


16:00 Aleksander Bobko - Popołudnie Wnet 16:15 Jacek Wilk - PR24 17:00 Maciej Kopeć - Popołudnie Wnet 17:15 Marek Pęk - PR24 19:15 Robert Biedroń, Anna Maria Siarkowska, Cezary Tomczyk - POLSAT NEWS Wydarzenia i opinie 19:26 Bronisław Komorowski, Adrian Zandberg, Piotr Zgorzelski - TVN24 FpF 19:57 Marcin Horała, Jerzy Meysztowicz - TVP INFO Gość Wiadomości 20:00 Marek Borowski - TVN24 Kropka nad i

Źródło: 300polityka.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone