środa, 13 grudnia 2017 r.  Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Wiadomości z tagiem Czas  RSS
Czas na sprawozdania dla PFRON

Dodano: 13.12.2017 9:15 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Do 20 stycznia 2018 r. pracodawcy zwolnieni z wpłat na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych powinni złożyć informacje podsumowujące rok 2017.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Czas sądu

Dodano: 13.12.2017 6:01 | 11 odsłon | 0 komentarzy


I zawoła anioł: Przepaści piekielne otwórzcie swe bramy! Oddajcie wszystkich odrzuconych, bo Sędzia wzywa ich przed siebie! Wówczas wyjdą nieszczęśliwe dusze potępieńców, brzydkie jak czarci, opuszczą na chwilę głębokie przepaści i będą szukać w rozpaczy swych ciał. Ach, złowroga chwilo! Kiedy dusza potępieńca złączy się z ciałem, to ciało odczuje natychmiast całą kaźń piekielną.

Tagi: Czas
Źródło: www.pch24.pl

Czas na sprawozdania dla PFRON

Dodano: 13.12.2017 0:57 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Do 20 stycznia 2018 r. pracodawcy zwolnieni z wpłat na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych powinni złożyć informacje podsumowujące rok 2017.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Oskładkowane dopłaty do towarów dla pracowników

Dodano: 12.12.2017 17:51 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Czym innym jest udostępnienie pracownikom po niższych cenach towarów, które pracodawca nabywa z przeznaczeniem na ten cel, a czym innym jest przekazanie produktów handlowych wytwarzanych przez wnioskodawcę na potrzeby własne jednostki – uznał ZUS w niedawnej decyzji.

Tagi: Czas
Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Morawiecki: Wszyscy Polacy jesteśmy biało-czerwoną drużyną

Dodano: 12.12.2017 17:32 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Morawiecki: Wszyscy Polacy jesteśmy biało-czerwoną drużyną - Nasz program to wola budowy RP dumną siłą swojej gospodarki, RP bezpiecznej finansowo rodzin. RP budzącej podziwi i uznanie u innych. Radosnej bo sprawiedliwe dzielącej owoce rozwoju. Sprostamy tych globalnym wyzwaniom jeśli staniemy się wspólnotą, zwłaszcza w kontekście stulecia odzyskania niepodległości musimy odnaleźć na nowo to co nas łączy by obniżyć temperaturę sporu. Były kiedyś w Polsce podziały na białych i czerwonych, ale my nie jesteśmy tylko biali albo czerwoni. Czas wreszcie dorzucić te zabójcze podziały. My jesteśmy biało-czerwoni. Wszyscy Polacy jesteśmy biało-czerwoną drużyną - mówił Mateusz Morawiecki w trakcie expose. - Sklejmy, zjednoczmy naszą Polskę. Odbudujmy i sklejmy ją razem. Tylko z wami rodacy się to uda - mówił dalej.

Źródło: 300polityka.pl

Morawiecki: Czas na regionalne strategie odpowiedzialnego rozwoju

Dodano: 12.12.2017 16:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Morawiecki: Czas na regionalne strategie odpowiedzialnego rozwoju - Czas na regionalne strategie odpowiedzialnego rozwoju. Chciałbym z tego miejsca złożyć osobiste zobowiązanie że będę zaangażowany w rozwój Polski lojalnej, samorządowej - mówił Mateusz Morawiecki w trakcie expose.

Tagi: Czas
Źródło: 300polityka.pl

Morawiecki wspomina Roberta Lewandowskiego w expose

Dodano: 12.12.2017 16:39 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Morawiecki wspomina Roberta Lewandowskiego w expose - Przyzwyczailiśmy, że nasi najzdolniejsi piłkarze wyjeżdżają do zachodnich klubów i grają dla nich, czasem nawet w tamtych reprezentacjach. To moim zdaniem nie jest normalne. Czym byłaby reprezentacja Niemiec bez Mirosława Klose, naszego w końcu chłopaka z Opola? Albo bez Łukasza Podolskiego! Dobrze, że nam naszego Roberta nie wzięli chociaż! - mówił PMM.

Tagi: Czas
Źródło: 300polityka.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone