czwartek, 21 września 2017 r.  Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Droga  RSS
Nanocząsteczki w szczepionkach?

Dodano: 20.09.2017 21:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Nanocząsteczki w szczepionkach?
To list do odbiorców newslettera Alertes Santé Droga Przyjaciółko, Drogi Przyjacielu! Zaledwie kilka miesięcy temu pojawił się w czasopiśmie medycznym International Journal of Vaccines and Vaccination artykuł poświęcony badaniom przeprowadzonym przez prof. Stefano Montanari [http://www.stefanomontanari.net/sito/biografia.html],...

Źródło: alexjones.pl

Droga do szkoły. W woderach, pontonem albo przez tory

Dodano: 19.09.2017 13:35 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Za nasypem kolejowym jest jedyny sklep w dzielnicy i jedyny przystanek autobusowy. Z przystanku dzieci jeżdżą do szkoły. Jedyne przejście przez nasyp znajduje się pod wiaduktem, który jest w remoncie i po deszczu tonie. - My nie istniejemy w tej chwili - mówią mieszkańcy.

Tagi: Droga
Źródło: www.tvn24.pl

Spycha auto z drogi, uderza w niego dostawczy. "Anioł stróż nad nim czuwał"

Dodano: 15.09.2017 7:08 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Droga krajowa, środkowy pas. Kierowca czarnego samochodu spycha swoje auto z drogi. W pewnym momencie uderza w niego samochód dostawczy. Mężczyzna upada i po chwili - jak gdyby nigdy nic - wstaje i odchodzi. - Powinien podziękować aniołowi stróżowi, bo miał niesamowite szczęście - mówi Reporter 24, świadek zdarzenia.

Tagi: Droga
Źródło: www.tvn24.pl

Spycha auto z drogi, uderza w niego dostawczy. "Anioł stróż nad nim czuwał"

Dodano: 15.09.2017 6:26 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Droga krajowa, środkowy pas. Kierowca czarnego samochodu spycha auto z drogi. W pewnym momencie uderza w niego samochód dostawczy. Mężczyzna upada i po chwili - jak gdyby nigdy nic - wstaje i odchodzi. - Powinien podziękować aniołowi stróżowi, bo miał niesamowite szczęście - mówi Reporter 24, świadek zdarzenia. Nagranie z Katowic otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Tagi: Droga
Źródło: kontakt24.tvn.pl

Lotnisko w Modlinie zostanie zamknięte? DGP: Przeciąga się konflikt między udziałowcami

Dodano: 14.09.2017 7:18 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Przeciągający się konflikt między udziałowcami największego portu lotniczego dla tanich linii w Modlinie może doprowadzić do paraliżu lotniska - pisze dzisiejszy "Dziennik Gazeta Prawna". Drogi kołowania wymagają pilnego remontu, a na uruchomienie pieniędzy muszą zgodzić się wszyscy właściciele.

Źródło: www.rmf24.pl

Kanclerz Merkel otworzyła spotkanie organizowane przez Wspólnotę św. Idziego

Dodano: 12.09.2017 18:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W obecności kanclerz Niemiec Angeli Merkel oraz przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Antonio Tajaniego wieczorem 10 września rozpoczęło się w niemieckim Münster tegoroczne spotkanie z cyklu „Ludzie i religie”, organizowane przez rzymską Wspólnotę św. Idziego. Pod hasłem „Drogi pokoju” czołowi przedstawiciele Kościołów i religii obradować będą w Münster i Osnabrück do 12 września. Organizatorzy oczekują ok. pięciu tysięcy uczestników

Źródło: gosc.pl

Ulewa, jakiej nie było od dwudziestu lat. Powodzie w Chorwacji

Dodano: 12.09.2017 15:03 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Drogi są całkiem zalane - relacjonują świadkowie powodzi w Chorwacji. To wynik ulewnego deszczu i gwałtownych burz, jakie w poniedziałek zaatakowały ten kraj.

Tagi: Droga
Źródło: tvnmeteo.tvn24.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone