środa, 17 października 2018 r.  Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Wiadomości z tagiem Druga  RSS
Druga strona kredytowego medalu, czyli czego nie mówią frankowicze [OPINIA]

Dodano: 17.10.2018 10:06 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Kredyty frankowe, ze względu na niski i stabilny w początkach lat dwutysięcznych kurs franka szwajcarskiego oraz atrakcyjne oprocentowanie stawką referencyjną libor, stanowiły interesującą alternatywę dla relatywnie droższych w tamtym okresie kredytów w polskich złotych. Fakt ten zdaje się pomijany przez część frankowiczów, domagających się rewizji ich umów z bankami - piszą Konrad Orlik i Szymon Suchcicki.

Tagi: Orlen, Fair, Druga
Źródło: https:

Za chwilę będziemy bogatsi niż Portugalia. Nasz udział w światowej gospodarce jednak zmaleje

Dodano: 17.10.2018 8:26 | 11 odsłon | 0 komentarzy


To jedna, jasna strona medalu. Druga jest ciemniejsza – za kilka lat nasza gospodarka może być mniejsza niż filipińska czy malezyjska. Tak wynika z prognoz MFW.

Tagi: Nasz, Druga
Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Tomczyk: Kandydat na prezydenta Szczecina, pan Sochański z PiS, jest współwłaścicielem firmy, obsługującej import do Polski rosyjskiego węgla

Dodano: 16.10.2018 15:19 | 4 odsłon | 0 komentarzy


- Okazało się, że kandydat na prezydenta Szczecina, pan Bartłomiej Sochański z PiS, jest współwłaścicielem firmy, obsługującej import do Polski rosyjskiego węgla. Jak powiedział pan minister Błaszczak, dotowany przez Putina. Jak to się ma do deklaracji tego rządu, który z jednej strony uważa, że rosyjski węgiel to zło, a z drugiej na swoich listach ma pana Sochańskiego, który w tym procederze bierze czynny udział – mówił Cezary Tomczyk na konferencji prasowej w Sejmie. - To jest oszukanie Śląska przez rząd PiS-u i żądamy kategorycznie, żeby pan Bartłomiej Sochański, przestał być kandydatem na prezydenta Szczecina, żeby komitet PiS-u wycofał dla niego swoje poparcie – mówił dalej Tomczyk. - Drugi wniosek, który składamy, to wniosek o informację rządu ws. lawinowego wzrostu importu rosyjskiego węgla do Polski, z uwzględnieniem wszystkich interesów, w które są zamieszani działacze PiS-u. Raz na zawsze trzeba tę sprawę wyjaśnić – dodał poseł PO.

Tagi: Druga
Źródło: 300polityka.pl

Uciekli policjantom skuci kajdankami. Jeden z 16-latków zatrzymany

Dodano: 16.10.2018 8:31 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Zatrzymano pierwszego z 16-latków, którzy w piątek uciekli policjantom w Piekarach Śląskich. Drugi chłopak ciągle jest poszukiwany.

Tagi: Jedna, Druga
Źródło: www.rmf24.pl

Drugi rok na szczycie. "Wyjątkowe osiągnięcie"

Dodano: 15.10.2018 14:08 | 17 odsłon | 0 komentarzy


W tym sezonie Simona Halep może już nie zagrać, ale pierwszego miejsca w rankingu nikt jej nie obierze. Rumuńska tenisistka drugi raz z rzędu zakończy rok jako pierwsza rakieta świata.

Tagi: Druga
Źródło: https:

W USA sprzedaż i NY Empire State

Dodano: 15.10.2018 13:31 | 5 odsłon | 0 komentarzy
O 14:30 poznamy wskaźnik NY Empire State w USA, co do którego zakłada się utrzymanie poziomu 19 pkt. Drugi odczyt, jaki się wówczas pojawi, to dynamika sprzedaży detalicznej za wrzesień (również w USA). Prognozuje się +0,6 proc. m/m oraz +0,4 proc...

Tagi: Stare, Druga
Źródło: inwestycje.pl

W USA sprzedaż i NY Empire State

Dodano: 15.10.2018 11:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy
O 14:30 poznamy wskaźnik NY Empire State w USA, co do którego zakłada się utrzymanie poziomu 19 pkt. Drugi odczyt, jaki się wówczas pojawi, to dynamika sprzedaży detalicznej za wrzesień (również w USA). Prognozuje się +0,6 proc. m/m oraz +0,4 proc...

Tagi: Stare, Druga
Źródło: inwestycje.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone