niedziela, 17 lutego 2019 r.  Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Wiadomości z tagiem Hurtowego  RSS
Dwóch nowych członków zarządu PKN ORLEN

Dodano: 10.08.2018 17:18 | 284 odsłon | 0 komentarzy


Dwóch nowych członków zarządu PKN ORLEN Rada Nadzorcza PKN ORLEN S.A. na dzisiejszym posiedzeniu powołała do składu Zarządu: Michała Roga na stanowisko członka zarządu ds. Handlu Hurtowego i Międzynarodowego oraz Armena Konrada Artwich na stanowisko członka zarządu ds. korporacyjnych - czytamy w komunikacie spółki. Armen Artwich, radca prawny od stycznia tego roku był dyrektorem Departamentu Prawnego KPRM. Wcześniej, w latach 2016-2018 jako zastępca dyrektora Departamentu Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ministerstwa Rozwoju odpowiadał m.in. za projekty legislacyjne dotyczące prawa gospodarczego. Kojarzony jest jako wieloletni współpracownik premiera Morawieckiego. Michał Róg to ekonomista po Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w firmie TELE-FONIKA KABLE S.A., gdzie pracował jako: Wiceprezes ds. Sprzedaży. Od marca 2018 Członek Zarządu ds. Handlowych ORLEN OIL. Kojarzony jest z prezesem Danielem Obajtkiem. Nowi Członkowie Zarządu zaczną pełnić swoje obowiązki od 1 września.

Źródło: 300polityka.pl

Tanieją importowane warzywa

Dodano: 28.02.2017 15:25 | 400 odsłon | 0 komentarzy


Część sprowadzanych z zagranicy nowalijek jest tańsza niż przed rokiem w tym samym okresie. Z danych Rynku Hurtowego w podwarszawskich Broniszach wynika, że po dużych wzrostach, ceny importowanych warzyw wyrównały się, a za niektóre trzeba płacić...

Źródło: inwestycje.pl

Sałata za 9 zł. W Polsce drożyzna, w brytyjskich sklepach ograniczenia zakupów

Dodano: 03.02.2017 13:01 | 432 odsłon | 0 komentarzy


Szykuje się bardzo trudny przednówek. Od 50 do nawet 230 proc. wzrosły ceny importowanych warzyw w Polsce - wynika z danych Rynku Hurtowego Bronisze, gdzie zaopatruje się m.in. Warszawa. Drożeją sałata lodowa, szpinak, papryka, brokuły, pomidory. Z problemami zmaga się także Wielka Brytania, a tamtejsze sklepy racjonują sprzedaż warzyw - donosi BBC.

Źródło: tvn24bis.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone