sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Wiadomości z tagiem Instytutu  RSS
"Rzeczpospolita": IPN chce zbadać teren obozu w Treblince

Dodano: 23.02.2019 19:34 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Pion śledczy Instytutu Pamięci Narodowej zamierza zbadać teren tzw. obozu pracy w Treblince, gdzie znaleziono ludzkie szczątki - podała "Rzeczpospolita". Prace sondażowe, które mają przeprowadzić biegli powołani przez prokuratora IPN, planowane są na wiosnę.

Źródło: https:

Trump dał zarobić bogatym. Netflix nie zapłaci w USA żadnych podatków

Dodano: 23.02.2019 14:05 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Matthew Gardner z waszyngtońskiego Instytutu Podatków i Polityki Ekonomicznej (ITEP) poinformował, że Netflix nie zapłaci w ojczyźnie żadnych podatków za 2018 r. Żadnych: ani stanowych, ani federalnych. To smakowita wiadomość, bo najpopularniejsza na świecie platforma streamingowa ma za sobą fantastyczny rok.

Źródło: https:

Szpital przyszłości bez łóżek i oddziałów? Postęp w medycynie radykalnie zmienia proces leczniczy

Dodano: 22.02.2019 15:45 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Wobec narastającej presji demograficznej i kosztowej szpitale w Polsce muszą przygotować się na potężne strukturalne zmiany. To nie tylko inwestycje w technologie, lecz także reforma organizacyjna. Na przykład promowanie teleopieki - pisze w felietonie Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego i Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia na Uczelni Łazaskiego.

Źródło: https:

"Pojawia się pytanie, kto popełnił błąd". Rządowa usługa do poprawy

Dodano: 22.02.2019 10:57 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Niestety okazało się, że były pewne niedociągnięcia, które są naprawiane - ocenił gość programu "Wstajesz i wiesz" w TVN24 Robert Siudak, ekspert do spraw bezpieczeństwa z Instytutu Kościuszki, komentując informację resortu finansów o zmianach w logowaniu do usługi Twój e-PIT. Jak mówił, "pojawia się pytanie, kto i na którym etapie projektowania tej aplikacji popełnił błąd".

Źródło: https:

Śliskie drogi i chodniki. Ponad połowa Polski z ostrzeżeniami

Dodano: 22.02.2019 7:16 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Spadek temperatury poniżej zera stopni i opady deszczu, deszczu ze śniegiem oraz śniegu stanowią doskonałe warunki do powstawania oblodzeń. Z tego powodu synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali ostrzeżenia.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone