sobota, 21 października 2017 r.  Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Wiadomości z tagiem Każde  RSS
Kaczyński: Powiedziałem PAD, że jest między nami kryzys. On odpowiedział, że to tylko mały spór w rodzinie

Dodano: 21.10.2017 13:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kaczyński: Powiedziałem PAD, że jest między nami kryzys. On odpowiedział, że to tylko mały spór w rodzinie - Jesteśmy tutaj razem, reprezentujemy wszystkie trzy partie, które tworzą obóz Zjednoczonej Prawicy. Sądzę, że to bardzo ważne. Jesteśmy ciągle razem. Razem idziemy tą drogą, którą wybraliśmy przeszło dwa lata temu i która prowadzi nas - to juz dzisiaj ewidentne - do sukcesu. Nie chodzi o sukcesy naszych partii. Chodzi o sukcesy Polski, rozwój społeczny, poprawę sytuacji społecznej, rozwój gospodarczy, porządkowanie różnych dziedzin życia publicznego. Z satysfakcją i jednocześnie ogromną większością zauważamy, że to ma społeczne poparcie. Wszelkie badania pokazują, że to jest wspierane przez społeczeństwo, które rozumie ten program, chce jego realizacji, uważa że w Polsce mamy rzeczywiście do czynienia z dobrą zmianą. Ta dobra zmiana jest właśnie zmianą dla Plaków, wszystkich Polaków niezależnie od tego, jakie mają poglądy polityczne, gdzie mieszkają, czy w Warszawie, mniejszym ośrodku czy na wsi. Jest po prostu zmianą dla narodu. Jeszcze raz chciałbym podkreślić, że jesteśmy wdzięczni. Chciałem podziękować za to poparcie. Bez tego poparcia nie bylibyśmy w stanie tego wszystkiego, co zostało dotąd uczynione, zrobić. A zostało zrobione naprawę sporo. Jesteśmy z tego dumni i sądzę, że wsród Polaków jest sporo, bardzo sporo takich, którzy też są dumni - mówił Jarosław Kaczyński na konferencji razem z liderami Zjednoczonej Prawicy. Jak mówił dalej:
"Polska po raz pierwszy zaliczona do rynków rozwiniętych. Przez prawie 30 lat byliśmy wśród rynków wchodzących, tych nowych. Dzisiaj to się zmienia. To naprawdę ogromny sukces. To zmiana statusu naszego kraju. Mówię o tym nieprzypadkowo, bo to jedno wydarzenie, można powiedzieć partykularne, ale nam chodzi właśnie o to, żeby status Polski i Polaków w Europie się zmienił, żeby zmienił się na naprawdę pełnoprawny. Nie w deklaracjach, tym co jest zapisane w różnego rodzaju aktach, które bardzo często są niestety tylko na papierze, tylko realnie, a realnie będziemy w Europie równymi wśród równych jeżeli będziemy silni gospodarczo, jeżeli będziemy mieli PKB na głowę porównywalne z krajami, które leżą na Zachód od naszych granic, jeżeli będziemy dobrze zorganizowani, także silni militarnie. To nie jest łatwa droga dojść do tego punktu, ale idziemy. Pod górę, przeszkadzają nam z różnych miejsc, i z zewnątrz i wewnątrz, ale tą drogą właśnie razem w pełnej jedności będziemy szli. To nasze główne przesłanie. To przesłanie, które chcieliśmy jeszcze raz w tym momencie, kiedy zbliża się połowa kadencji, państwu przekazać”
- Oczywiście nie jest tak, by to, co czynimy było doskonałe i żeby nie były potrzebne różnego rodzaju korekty. I te korekty będą dokonywane. Proszę pamiętać, że w naszych formacjach, obozie jest tak, że ważny jest ten cel, który odnosi się do społeczeństwa, narodu, Polski. Wszelkiego rodzaju sprawy o charakterze personalnym, ambicje personalne, chęci zajmowania różnych stanowisk oczywiście ma miejsce, ale to jest drugo-trzeciorzędne. Każdy z nas robi to, co w tym momencie z punktu widzenia całości jest najważniejsze, gdzie wykonuje swoje zadanie najlepiej. I tak będzie dalej. Tak będziemy działali Temu będziemy podporządkowywali wszystkie posunięcia, które są jeszcze przed nami, o których państwo pewnie będą w najbliższych tygodniach i miesiącach słyszeli. Chciałem jeszcze raz podkreślić: jedność obozu i jestem też bardzo mocno przekonany, że w tej jedności uczestniczy także prezydent RP. Wczoraj rozmawialiśmy, w pewnym momencie powiedziałem: cóż, jest między nami pewien kryzys, on odpowiedział: nie, to jest tylko taki mały spór w rodzinie. Tak, jesteśmy jedną rodziną idącą w jednym kierunku - dodał prezes PiS.

Źródło: 300polityka.pl

Każda interwencja w oku kamery. Strażnicy dostali nowy sprzęt

Dodano: 20.10.2017 21:31 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Strażnicy miejscy zostali wyposażeni w nowe kamery, za pomocą których będą rejestrować swoje interwencje. 24 sztuki trafiły do radiowozów wykorzystywanych do przewozu osób, a 300 - na mundury funkcjonariuszy.

Tagi: Każde
Źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

Fakty i mity na temat ubezpieczeń dla dziecka

Dodano: 19.10.2017 11:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy
Bezpieczeństwo dziecka to dla rodziców kwestia podstawowa. Każdy rodzic, już od pierwszych lat życia swoich pociech, uczy je zasad bezpieczeństwa, zwracając uwagę na sytuacje, które mogą nieść ze sobą potencjalne zagrożenie. Jednym z elementów...

Tagi: Każde, Jednym
Źródło: inwestycje.pl

Bielan: Nie sądzę, żeby JK chciał publicznie dywagować czy głowa państwa ma go witać w drzwiach czy już w środku

Dodano: 19.10.2017 8:04 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Bielan: Nie sądzę, żeby JK chciał publicznie dywagować czy głowa państwa ma go witać w drzwiach czy już w środku - Jarosław Kaczyński jest politykiem bardzo skromnym. Każdy kto obserwuje sposób jego bycia i to jak żyje, jak funkcjonuje o tym doskonale wie. Nie sądzę, żeby Jarosław Kaczyński chciał publicznie dywagować

Źródło: 300polityka.pl

Rosja w euforii. "Hiszpania na kolanach", "Piłka z tego meczu trafi do muzeum"

Dodano: 18.10.2017 10:11 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Gdy rosyjski klub ogrywa hiszpański aż 5:1, nie można przejść obok tego obojętnie. W Rosji zapanowała wielka euforia po wygranej Spartaka nad Sevillą, najwyższej w historii tego klubu w Lidze Mistrzów. "Każdy zapamięta ten wieczór na całe życie" - piszą rosyjskie media. Właściciel klubu Leonid Fedun już zdążył obiecać, że piłka z tego meczu trafi do muzeum klubowego.

Tagi: Każde, Leonid
Źródło: https:

Fakty i mity na temat ubezpieczeń dla dziecka

Dodano: 17.10.2017 10:57 | 4 odsłon | 0 komentarzy
Bezpieczeństwo dziecka to dla rodziców kwestia podstawowa. Każdy rodzic, już od pierwszych lat życia swoich pociech, uczy je zasad bezpieczeństwa, zwracając uwagę na sytuacje, które mogą nieść ze sobą potencjalne zagrożenie. Jednym z elementów...

Tagi: Każde, Jednym
Źródło: inwestycje.pl

Trzaskowski: Przy całym szacunku do HGW, jestem zupełnie innym człowiekiem z zupełnie innymi priorytetami

Dodano: 17.10.2017 7:49 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Trzaskowski: Przy całym szacunku do HGW, jestem zupełnie innym człowiekiem z zupełnie innymi priorytetami - Oni sami to przez cały czas suflują [że prezydentura Rafała Trzaskowskiego to czwarta kadencja HGW] i o tym mówią, że w ten sposób będą chcieli traktować właściwie każdego kandydata Platformy, ale tutaj się mówi o przeszłości. Każdy kto chce wygrać wybory w Warszawie, jakiekolwiek wybory, musi mówić o przyszłości, a nie przeszłości. Jeżeli PiS będzie przez cały czas opowiadał o przeszłości, to nie wygra tych wyborów - mówił Rafał Trzaskowski w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w "Jeden na jeden” TVN24. Jak dodał:
"Ja przy całym szacunku do pani prezydent [Gronkiewicz-Waltz], jestem zupełnie innym człowiekiem z zupełnie innymi priorytetami. Nie odcinam się. Uważam, że HGW zrobiła mnóstwo dobrych rzeczy dla Warszawy i Warszawiacy to widzą. Natomiast jestem zupełnie innym człowiekiem, mam inne priorytety i trudno mówić o kontynuacji"
Jak przyznał, "mamy problem reprywatyzacji" i jest to balast.

Źródło: 300polityka.pl

Tydzień Lewandowskiego z nowym trenerem. "Chce, żebyśmy koncentrowali się na detalach"

Dodano: 17.10.2017 7:12 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Robert Lewandowski ma za sobą tydzień pracy z nowym trenerem Bayernu Juppem Heynckesem. - Chce, żebyśmy koncentrowali się na detalach. Każde podanie, każdy strzał, wszystko to jest ważne - powiedział o Niemcu "Lewy" w wywiadzie dla oficjalnej strony klubowej.

Źródło: https:

Spółka, która spłaca wspólnika, ma przychód

Dodano: 17.10.2017 7:07 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Każda wypłata w naturze podlega opodatkowaniu, bez względu na to, czy pierwotne zobowiązanie było pieniężne czy niepieniężne – wynika z wyroku WSA w Warszawie.

Tagi: Każde
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Spółka, która spłaca wspólnika, ma przychód

Dodano: 17.10.2017 2:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Każda wypłata w naturze podlega opodatkowaniu, bez względu na to, czy pierwotne zobowiązanie było pieniężne czy niepieniężne – wynika z wyroku WSA w Warszawie.

Tagi: Każde
Źródło: rss.gazetaprawna.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone