poniedziałek, 19 marca 2018 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem Kasa  RSS
Sejmowa komisja pozytywnie zaopiniowała projekt "Zatrzymaj Aborcję"

Dodano: 19.03.2018 17:50 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka pozytywnie zaopiniowała obywatelski projekt "Zatrzymaj aborcję", który znosi możliwość przerwania ciąży ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu. - Ten akt stwierdza, że ludzie niepełnosprawni mają taką samą godność jak zdrowi i powinni posiadać takie same prawa - przekonywała podczas obrad sejmowej komisji sprawiedliwości pełnomocniczka komitetu Kaja Godek. Z kolei posłanka Monika Wielichowska z Platformy Obywatelskiej mówiła, że "państwo policyjne nie rozwiąże problemu niechcianych ciąż".

Źródło: https:

Godek: "Zatrzymaj aborcję" stwierdza, że niepełnosprawni mają taką samą godność jak zdrowi

Dodano: 19.03.2018 17:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Projekt jest krótki, ale doniosły; ten akt stwierdza, że ludzie niepełnosprawni mają taką samą godność jak zdrowi i powinni posiadać takie same prawa - powiedziała podczas obrad sejmowej komisji sprawiedliwości pełnomocniczka komitetu "Zatrzymaj aborcję" Kaja Godek.

Tagi: Projekt, Kasa
Źródło: gosc.pl

"Wchodzicie w butach do życia kobiet". Prawo antyaborcyjne w komisji sejmowej

Dodano: 19.03.2018 16:38 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Projekt jest krótki, ale doniosły. Ten akt stwierdza, że ludzie niepełnosprawni mają taką samą godność jak zdrowi i powinni posiadać takie same prawa - powiedziała podczas obrad sejmowej Komisji Sprawiedliwości pełnomocniczka komitetu "Zatrzymaj aborcję" Kaja Godek. Z kolei posłanka Monika Wielichowska z Platformy Obywatelskiej mówiła, że "państwo policyjne nie rozwiąże problemu niechcianych ciąż".

Źródło: https:

Godek: "Zatrzymaj aborcję" stwierdza, że niepełnosprawni mają taką samą godność jak zdrowi

Dodano: 19.03.2018 15:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Projekt jest krótki, ale doniosły; ten akt stwierdza, że ludzie niepełnosprawni mają taką samą godność jak zdrowi i powinni posiadać takie same prawa - powiedziała podczas obrad sejmowej komisji sprawiedliwości pełnomocniczka komitetu "Zatrzymaj aborcję" Kaja Godek.

Tagi: Projekt, Kasa
Źródło: gosc.pl

SPC opiniuje projekt komitetu Zatrzymaj aborcję

Dodano: 19.03.2018 14:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy


SPC opiniuje projekt komitetu Zatrzymaj aborcję Sejmowa komisja sprawiedliwości rozpoczęła dyskusję nad projektem zaostrzającym prawo aborcyjnej autorstwa komitetu „Zatrzymaj aborcję”. Posłowie mają sporządzić swoją opinię nt. ustawy dla komisji polityki społecznej i rodziny. „Rozmawiamy tutaj o żywych ludziach. To nie jest projekt, na który można patrzeć tylko jako na zapis w ustawie. Ten zapis kosztuje życie trójki ludzi dziennie” - mówiła podczas posiedzenia komisji sprawiedliwości przedstawicielka komitetu inicjatywy ustawodawczej, Kaja Godek.

Źródło: 300polityka.pl

Neomarksiści znowu przeciwko wolności akademickiej. Czy wykład Kai Godek zostanie odwołany?

Dodano: 19.03.2018 8:05 | 9 odsłon | 0 komentarzy


"Nie ma zgody na zakłamywanie nauki, nie pozwólmy żeby religia była przedstawiana jako wiedza. Collegium Medicum to nie jest miejsce na wywody osób, które nie mają żadnych naukowych kompetencji" - napisali przedstawiciele partii Razem w petycji wyrażającej sprzeciw wobec wykładu, jakiego 14 kwietnia w bydgoskim Collegium Medicum UMK ma udzielić Kaja Godek.

Tagi: Kasa
Źródło: www.pch24.pl

"To wstrząsające, jak takie sytuacje są wykorzystywane do walki politycznej"

Dodano: 18.03.2018 13:26 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Trzeba stwierdzić - system nie działa właściwie i powinien zostać zreformowany - podkreślił Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera, komentując opuszczenie więzienia po 18 latach przez Tomasza Komendę. Gość "Kawy na Ławę" ocenił, że sprawa skazania Komendy na podstawie wątpliwych dowodów pokazuje potrzebę reformy systemu sądownictwa w Polsce.

Tagi: Trzeba, Kasa
Źródło: https:

Pierwszy pocałunek od Katy Perry. 19-latkowi się nie spodobał

Dodano: 18.03.2018 9:26 | 13 odsłon | 0 komentarzy


W amerykańskim talent show 19-letni uczestnik przyznał, że nigdy wcześniej nie całował kobiety. Zasiadająca w jury piosenkarka Katy Perry poprosiła, by pocałował ją w policzek. Wówczas niespodziewanie odwróciła się i pocałowała uczestnika w usta. Pocałunek wywołał gorącą debatę i zarzuty o molestowanie seksualne. Sam 19-latek powiedział, że nie poczuł się wykorzystany, ale nazwał pocałunek "niekomfortowym". - Chciałem poczekać z nim na swoją pierwszą dziewczynę - dodał.

Tagi: Pierwszy, Kasa
Źródło: https:

Zabójstwo przypadkowego mężczyzny na Miodowej w Krakowie: Prokurator żąda dożywocia

Dodano: 16.03.2018 13:25 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Kary dożywocia zażądał prokurator na zakończenie procesu 40-letniego Damiana S., oskarżonego o zabójstwo ponad rok temu w Krakowie 21-letniego mężczyzny, który okazał się przypadkową ofiarą. Wyrok zostanie ogłoszony 28 marca.

Źródło: www.rmf24.pl

Milion złotych kary za produkcję dopalaczy i rygor natychmiastowej wykonalności

Dodano: 16.03.2018 12:33 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Państwowa Inspekcja Sanitarna nałożyła karę na osobę, która miała stać za zlikwidowaną w połowie ubiegłego roku nielegalną fabryką dopalaczy. Kara jest ogromna – to milion złotych i w dodatku otrzymała rygor natychmiastowej wykonalności. Niezależnie w tej sprawie toczy się śledztwo prokuratorskie.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone