wtorek, 16 października 2018 r.  Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
Wiadomości z tagiem Next  RSS
Innovation Nest inwestuje w Infraspeak

Dodano: 16.10.2018 12:08 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Krakowski fundusz Innovation Nest zainwestował w Infraspeak, portugalski startup, który oferuje platformę do zarządzania obiektami hotelowymi. Jego przedstawiciele spodziewają się, że przy wyjściu z inwestycji wartość Infraspeak osiągnie 250 mln euro.

Źródło: feedproxy.google.com

Innovation Nest zainwestował w portugalski startup

Dodano: 16.10.2018 11:29 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Innovation Nest, fundusz VC współpracujący z młodymi firmami, tworzącymi rozwiązania IT dla sektora B2B, zainwestował w Infraspeak – portugalski startup oferujący platformę do zarządzania obiektami hotelowymi. To już 3 firma z tego kraju, która znajdzie się w portfolio Funduszu.

Źródło: feedproxy.google.com

Sasin: Gronkiewicz-Waltz przez 12 lat nie aplikowała na pieniądze budżetowe na warszawskie inwestycje

Dodano: 11.10.2018 8:22 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Samorząd warszawski, jeśli wygrałby, nie daj Boże, Rafał Trzaskowski to mostów nie będzie. On wyraźnie mówił, że mostów nie chce. Jeśli samorząd nie sięga po pieniądze, nie chce tych pieniędzy, proszę sobie wyobrazić, że Hanna Gronkiewicz-Waltz przez 12 lat nie aplikowała na pieniądze budżetowe na warszawskie inwestycje, są rezerwy celowe na wspieranie inwestycji samorządowych. Z pieniędzy, które rząd uruchamia na inwestycje samorządowe Hanna Gronkiewicz-Waltz nie skorzystała” - mówił w Polsat News minister Jacek Sasin. 

Źródło: 300polityka.pl

Sasin: Wyborcy tak naprawdę powinni zdecydować, czy osoba skazana prawomocnym wyrokiem za publicznie popełnione przestępstwo oszustwa powinna być dalej prezydentem Łodzi

Dodano: 11.10.2018 8:12 | 3 odsłon | 0 komentarzy


„Wyborcy tak naprawdę powinni zdecydować, czy osoba skazana prawomocnym wyrokiem za publicznie popełnione przestępstwo oszustwa powinna być dalej prezydentem takiego miasta jak Łódź” - mówił w Polsat News w rozmowie z Piotrem Witwickim minister Jacek Sasin. „Mamy ostatnie półtora tygodnia kadencji. Czy jest sens podejmowania decyzji przez funkcjonariusza publicznego, które [...]

Tagi: Jacek, Next
Źródło: 300polityka.pl

Narada Kaczyńskiego z premierem i szefem MON w limuzynie

Dodano: 10.10.2018 22:49 | 14 odsłon | 0 komentarzy


Kamera Polsat News uchwyciła Kilkunastominutową rozmowę prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, premiera Mateusza Morawieckiego i szefa MON Mariusza Błaszczaka w limuzynie na placu Piłsudskiego w Warszawie uchwyciła kamera Polsat News. Narada miała trwać 13 minut.

Źródło: www.rmf24.pl

Sienkiewicz: Nigdy nie widziałem tak brutalnej kampanii samorządowej

Dodano: 10.10.2018 20:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Nigdy nie widziałem tak brutalnej kampanii samorządowej. Nie ma symetryzmu, ponieważ ta brutalność jest głównie po stronie rządzących, mających instrumenty i siłę, którą okazują w zdumiewający sposób. Mam wrażenie, że nam jest potrzebna spokojna rozmowa między Polakami bez partyjnego okładania się pałkami” - mówił w Polsat News Bartłomiej Sienkiewicz.

Tagi: Next
Źródło: 300polityka.pl

Sienkiewicz: Jesteśmy w trakcie czwartych wyborów, które upływają pod znakiem taśm. To znaczy, że następne wybory będą także upływały pod znakiem taśm

Dodano: 10.10.2018 20:08 | 6 odsłon | 0 komentarzy


[Taśmy PMM] mają siłę rażenia. To, co jest najstraszniejsze w tej całej historii, to że nie wiadomo, kto nimi dysponuje, poza tym zbiorem, który posiada prokuratura. Co dziwne, wyciekają przez dziennikarzy prawicowych. Jesteśmy w trakcie czwartych wyborów, które upływają pod znakiem taśm. To znaczy, że następne wybory będą także upływały pod znakiem taśm. Mamy państwo teoretyczne coraz bardziej, a nie coraz mniej” - mówił w Polsat News w rozmowie z Dorotą Gawryluk Bartłomiej Sienkiewicz. 

Źródło: 300polityka.pl

Sienkiewicz: Sprawa taśm została przez prokuraturę bardzo wadliwie poprowadzona. Sąd zrobił wszystko, żeby tej sprawy nie wyjaśnić. Wymiar sprawiedliwości poszedł po linii najmniejszego oporu

Dodano: 10.10.2018 20:04 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Sprawa taśm została przez prokuraturę bardzo wadliwie poprowadzona. Sąd zrobił wszystko, żeby tej sprawy nie wyjaśnić. Wymiar sprawiedliwości poszedł po linii najmniejszego oporu. Sam sobie zadaję pytanie, czy to był oportunizm, strach, czy inne czynniki. Trudno mi to oceniać. Nagle, po 4 latach sprawa odżywa w najmniej oczekiwanym momencie” - mówił w Polsat News były minister spraw wewnętrznych, Bartłomiej Sienkiewicz.

Tagi: Trudne, Next
Źródło: 300polityka.pl

Mucha o decyzjach NSA: Nie ma organu, który miałby wpływ na realizowanie przez prezydenta prerogatywy

Dodano: 10.10.2018 19:53 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Prezydent realizuje Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej i ustawę o Sądzie Najwyższym. Nie ma organu, który miałby wpływ na realizowanie przez prezydenta prerogatywy. NSA w tym zakresie nie ma żadnych kompetencji. Prezydent nie jest stroną żadnego postępowania. To jest pytanie być może do KRS-u” - mówił w „Wydarzeniach i opiniach” w Polsat News minister Paweł Mucha, pytany dlaczego prezydent z powołaniem nowych sędziów SN nie wstrzymał się do czasu orzeczenia TSUE. 

Źródło: 300polityka.pl

Kopacz: Będę namawiać Tuska do startu w wyborach prezydenckich, bo trzeba przywrócić godność urzędu prezydenta

Dodano: 10.10.2018 19:47 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Gdyby pani mnie zapytała, czy będą tą osobą, która będzie namawiać Donalda Tuska do powrotu do polityki, to odpowiem „tak”. Kiedy Donald Tusk był szefem partii i premierem przez 7 lat, to tego rodzaj rzeczy, co w tej chwili wyprowadzają ludzi na ulice, się nie działy. Ludzie wychodzili na ulice, były protesty. Tego nie można bagatelizować, tylko kwestia jak się rozwiązuje te protesty” - mówiła w rozmowie z Dorotą Gawryluk w programie „Wydarzenia i opinie” w Polsat News była premier, Ewa Kopacz. „Decyzję ostateczną musi podjąć sam, ale będę namawiać Donalda Tuska do tego, żeby wystartował w wyborach prezydenckich. Wtedy kończy się jego kadencja i będzie mógł spokojnie [startować]. Dzisiaj alternatywą dla prezydenta jakim jest Andrzej Dudy byłby niewątpliwie Donald Tusk, bo trzeba przywrócić godność urzędu prezydenta” - dodawała.

Źródło: 300polityka.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone