poniedziałek, 23 października 2017 r.  Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
Wiadomości z tagiem OPZZ  RSS
Plany OPEC wsparciem dla cen ropy naftowej

Dodano: 19.10.2017 9:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W bieżącym tygodniu na rynku ropy naftowej wciąż przeważa strona popytowa. Ceny amerykańskiej ropy WTI obecnie poruszają się tuż powyżej poziomu 52 USD za baryłkę. Oznacza to dotarcie notowań tego surowca do rejonów lokalnych maksimów z końca września br

Tagi: Cele, OPZZ
Źródło: inwestycje.pl

Protest rezydentów: Partnerzy społeczni nie chcą zespołu Radziwiłła

Dodano: 18.10.2017 8:35 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Większości związkowców nie podoba się pomysł przeniesienia dyskusji poza Radę Dialogu Społecznego. Pomysł na zażegnanie sporu z rezydentami może ponieść fiasko. Trzy ogólnopolskie centrale związkowe – Solidarność, OPZZ oraz Forum Związków Zawodowych – wspólnie z Konfederacją Lewiatan, Business Centre Club oraz Związkiem Rzemiosła Polskiego protestują przeciwko planom rządu skierowania dyskusji o finansowaniu ochrony zdrowia do specjalnego zespołu, który został utworzony przy resorcie kierowanym przez Konstantego Radziwiłła.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Konflikt w Iraku zaostrza się i może jeszcze podbić notowania ropy na świecie

Dodano: 17.10.2017 8:50 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Ropa na giełdzie paliw w Nowym Jorku lekko tanieje, po zwyżce w poniedziałek. Notowania surowca są jednak dużo bliżej 52 dolarów za baryłkę niż 51. Na rynkach panują obawy o zaostrzający się konflikt w Iraku, który jest drugim największym producentem ropy w OPEC - podają maklerzy.

Źródło: tvn24bis.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone