czwartek, 18 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Wiadomości z tagiem Ochrona  RSS
Warszawa: Kolizja z udziałem samochodu Służby Ochrony Państwa

Dodano: 15.04.2019 12:58 | 12 odsłon | 0 komentarzy


​Kolejna kolizja z udziałem samochodu Służby Ochrony Państwa. Auta biura administracyjnego SOP zostało rozbite na ulicy Czerniakowskiej w Warszawie.

Tagi: Ochrona
Źródło: https:

Kolizja z autem Służby Ochrony Państwa na Czerniakowskiej

Dodano: 15.04.2019 11:55 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Trzy samochody osobowe zderzyły się na ulicy Czerniakowskiej. Jedno z aut biorących udział w kolizji należy do Służby Ochrony Państwa. - W aucie nie było osób ochranianych - zapewnia rzecznik SOP.

Źródło: https:

Polityczny plan poniedziałku: dalszy ciąg protestu nauczycieli, konferencje Zalewskiej i PO, PMM w Brukseli, Brudziński w Zielonej Górze

Dodano: 15.04.2019 6:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy


- Prezydium Zarządu Głównego postanowiło kontynuować strajk, prowadzony w ramach sporu zbiorowego oraz wystąpić do premiera z wnioskiem o natychmiastowe podjęcie rozmów ze Związkiem Nauczycielstwa Polskiego z udziałem mediatora zewnętrznego - mówił Sławomir Broniarz w rozmowie z dziennikarzami. Tym samym protest będzie kontynuowany będzie kontynuowany w tym tygodniu, choć zapewne zostanie zawieszony na okres świąt. Także dziś rozpoczynają się egzaminy ósmoklasistów. O 9:30 przed siedzibą PiS w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa "Akcja Ewakuacja" z udziałem posłów PO Marcina Kierwińskiego, Cezarego Tomczyka i Mariusza Witczaka. O 10:30 odbędzie się briefing prasowy z udziałem szefowej MEN Anny Zalewskiej, wiceministra Macieja Kopcia oraz dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Marcina Smolika. Premier Morawiecki będzie kontynuować rozpoczętą wczoraj wizytę w Brukseli. W planie są dzisiaj spotkania z wiceprzewodniczącym KE Marosem Sefcovicowem - o 9:30, komisarzem ds. budżetu i zasobów ludzkich Guntherem Oettingerem - 10:30, a także udział w ceremonii podpisania umowy o dofinansowanie projektu Baltic Pipe z funduszu CEF - o 11:20. O 13:00 w Zielonej Górze szef MSWiA Joachim Brudziński spotka się z funkcjonariuszami, którzy podczas Świąt Wielkanocnych będą pełnili służbę. W spotkaniu z ministrem wezmą udział przedstawiciele Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej oraz Służby Ochrony Państwa.

Źródło: 300polityka.pl

"Zadajemy sobie pytanie, czy nie rodzi się na naszych oczach nowa generacja terrorystów"

Dodano: 15.04.2019 5:32 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Szef niemieckiego Urzędu Ochrony Konstytucji (BfV) Thomas Haldenwang ostrzega przed "cyberkalifatem". Co prawda tak zwane Państwo Islamskie zostało militarnie rozbite, ale organizacji tej nie wolno lekceważyć - powiedział w rozmowie z "Welt am Sonntag".

Źródło: https:

Groził nożem pasażerowi w pociągu. Został zatrzymany

Dodano: 14.04.2019 12:31 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Mężczyznę, który groził nożem podróżnemu, zatrzymali na dworcu Wrocław Brochów funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei. 36-latek został przekazany policji.

Tagi: Ochrona
Źródło: https:

Niemcy: Były szef kontrwywiadu krytykuje politykę migracyjną Merkel

Dodano: 13.04.2019 13:30 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Były szef niemieckiego Urzędu Ochrony Konstytucji (BfV) Hans-Georg Maassen ostro skrytykował politykę migracyjną kanclerz Angeli Merkel i Unii Europejskiej. Presja migrantów na Europę wciąż jest duża - uważa były dyrektor BfV.

Źródło: https:

Niemcy: Były szef kontrwywiadu krytykuje politykę migracyjną Merkel

Dodano: 12.04.2019 20:24 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Były szef niemieckiego Urzędu Ochrony Konstytucji (BfV) Hans-Georg Maassen ostro skrytykował politykę migracyjną kanclerz Angeli Merkel i Unii Europejskiej. Presja migrantów na Europę wciąż jest duża - uważa były dyrektor BfV.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone