sobota, 24 marca 2018 r.  Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Wiadomości z tagiem Polakom  RSS
Dworczyk pytany o kandydatów PiS: Jak władze polityczne podejmą decyzje, zostaną one zakomunikowane

Dodano: 13.03.2018 19:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Dworczyk pytany o kandydatów PiS: Jak władze polityczne podejmą decyzje, zostaną one zakomunikowane - Wszyscy szykujemy się jako politycy PiS do wyborów samorządowych. Chcemy zaproponować Polakom ambitny program, który przekona do poparcia naszej formacji - mówił Michał Dworczyk w rozmowie z Michałem Dworczykiem w "Gościu Wydarzeń” Polsat News. - W polityce i mediach jest zawsze dużo spekulacji, natomiast kto będzie kandydatem na jakie stanowisko, dowiemy się już wkrótce. Nasze władze polityczne jak podejmą te decyzje, zostaną one zakomunikowane - mówił dalej szef KPRM. Jak dodał, będzie to zapewne niedługi czas, bo wybory się zbliżają, ale nie zna dokładnej daty,

Źródło: 300polityka.pl

STAN GRY: Prezydent mocno krytykuje władze Sejmu, Żakowski ws niedziel: Niebezpieczne, gdy krytycy PiS głupio i spektakularnie się mylą

Dodano: 12.03.2018 11:10 | 13 odsłon | 0 komentarzy


-- ZDANIEM PREZYDENTA TERMIN PRZYJĘCIA USTAWY ZOSTAŁ WYBRANY NIEPROFESJONALNIE - MÓWI W ROZMOWIE Z PIOTREM ZAREMBĄ W DGP: “Więc jestem politykiem i mówię: źle się stało, że ta ustawa została przyjęta w tym właśnie momencie i w takiej formie. W przeddzień Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Ale i w czasie kampanii wyborczej w Izraelu. Holokaust jest tam tematem szczególnie drażliwym ze względu na ogromny kontekst emocjonalny. Stąd też, niestety, bywa rozgrywany politycznie. Chcąc prowadzić sprawy kraju w sposób profesjonalny, trzeba te czynniki uwzględniać”.

-- WYPOWIEDŹ PREMIERA OCENIAM JAKO NIEZRĘCZNĄ - MÓWI PREZYDENT ZAREMBIE: “Jestem pewien, że premier nie miał intencji urażenia czyjejkolwiek wrażliwości. Dlatego jego wypowiedź oceniam jako niezręczną. Zagłada narodu żydowskiego, wszystko to, co wówczas się działo, to materia bardzo trudna. Po pierwsze dlatego, że budzi zrozumiałe i uzasadnione emocje. Dla wielu ludzi to wciąż trauma. Po drugie, nam, urodzonym wiele lat po wojnie, trudno jest w ogóle wczuć się w tamte sytuacje. Stąd bardzo trzeba ważyć słowa i oceny. Także my się tego domagamy jako Polacy. Nasz naród też przeżył tragedię. Polaków nie mordowano w takiej skali jak Żydów, których skazano na całkowitą zagładę, ale polskie rodziny też straciły zabitych i pomordowanych najbliższych. Brat mojego dziadka jako partyzant padł ofiarą zdrady i został zakatowany przez Niemców w Tarnowie”.

-- KOLEDZY ZAPOMNIELI, ŻE JESTEM PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ - MÓWI PAD ZAREMBIE: “Przedstawiano pana jako hamulcowego zmian, jeśli nie zdrajcę.

- Ja jestem prezydentem Rzeczypospolitej, o czym niektórzy koledzy i dziennikarze chyba zapomnieli.

Zabolało to pana?

- Niespecjalnie. Wiem, że postąpiłem słusznie”.

-- TO NIEDOBRZE, ŻE PAKIET DEMOKRATYCZNY NIE JEST WPROWADZANY - MÓWI PREZYDENT: “To niedobrze, że „pakiet demokratyczny” nie jest wprowadzany. To był ważny postulat w czasie, gdy PiS był w sejmowej opozycji”.

-- PAD OPOWIADA SIĘ ZA KONSULTOWANIEM Z PREZYDENTEM OBSAD MON I MSZ: “Za wzmocnieniem prezydenta. Niekoniecznie bardzo wielkim wzmocnieniem. Ale na przykład, jeśli głowa państwa ma mieć wpływ na politykę zagraniczną czy obronność, większość rządowa powinna z nim uzgadniać kandydatów na szefa MON i MSZ”.

-- FRAGMENT ROZMOWY ZAREMBY Z PREZYDENTEM O DYMISJI MACIEREWICZA: “To pan wymusił tę dymisję? Czy premier Morawiecki i prezes Jarosław Kaczyński też chcieli się z ministrem Macierewiczem rozstać?

- W życiu z reguły decyduje wiele czynników.

Postawił pan jakieś ultimatum?

- Mieliśmy rozmaite rozmowy, dzieliliśmy się opiniami. Moje stanowisko wszyscy znali, także prezes Jarosław Kaczyński.

A może prezes Kaczyński zasłonił się panem? Chciał się pozbyć Macierewicza, ale twardemu elektoratowi pokazywał jako powód tej dymisji pana.

- W polityce swoje koncepcje realizuje się w różny sposób. Ja mówiłem, że moja współpraca z ministrem jest faktycznie zablokowana. Z punktu widzenia państwa to było nie do przyjęcia”.

-- NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ TRZEBA SIĘ ROZPYCHAĆ - MÓWI PREZYDENT: “Na arenie międzynarodowej nie ma pustych miejsc. Jeśli ktoś chce rosnąć, iść do przodu, musi się rozpychać. Jak się rozpycha, inni narzekają na tłok. I próbują nas przycisnąć. Jest wielu zainteresowanych tym, żebyśmy nie szli w górę. Wiele z tych konfliktów wynika właśnie z tego. Forsujemy polskie interesy, blokujemy możliwości okradania budżetu państwa i wyprowadzania pieniędzy z Polski. To są gigantyczne kwoty idące w dziesiątki miliardów złotych. Ktoś te pieniądze do tej pory zabierał, a teraz nie może. Łatwo sobie wyobrazić, że nie jest zadowolony i podejmuje różne działania i w naszym kraju, i w Europie, na świecie. Tego najczęściej nie widać, ale to się wyraźnie czuje. Im silniejszą pozycję zajmujemy, tym większy opór”. 

-- JEŚLI NIEDZIELNEJ KATASTROFY NIE BĘDZIE, “DOBRA ZMIANA” ZACZNIE BEZ KOŃCA OBRACAĆ TEN PRZYKŁAD NIETRAFIONEJ KRYTYKI - Jacek Żakowski w GW: “To może być kosztowne. Jeżeli katastrofy spowodowanej przez niehandlowe niedziele nie będzie, „dobra zmiana” zacznie teraz – czyli w nadchodzących kampaniach wyborczych – bez końca obracać ten przykład nietrafnej krytyki. Będzie udowadniała, że skoro w tej sprawie jej przeciwnicy tak się pomylili, to w innych też się mylą. Będzie to odnoszone do sądów, szkół, historii, do katastrofy smoleńskiej i relacji międzynarodowych – czyli do wszystkich bardzo ważnych spraw, w których PiS myli się naprawdę i bardzo kosztownie”.

-- GDY KRYTYCY WŁADZY GŁUPIO I SPEKTAKURARNIE SIĘ MYLĄ - JACEK ŻAKOWSKI DALEJ: “Za miesiąc lub dwa, kiedy można będzie z bliskim pewności prawdopodobieństwem ocenić, kto miał rację, trzeba będzie do tej sprawy wrócić. By przypomnieć sobie, skąd pochodził strach przed ograniczeniem handlu, który wkręcił tak wiele poważnych, ważnych i uznawanych za wiarygodne osób. To istotne, bo błędy władzy, która prowadzi Polskę do wielu katastrof, są gorzej widoczne i mogą politycznie ujść płazem, gdy jej krytycy głupio i spektakularnie się mylą. 

-- GDYBY MORAWIECKI BYŁ MINISTREM U TUSKA, NEWSWEEK BY GO PODZIWIAŁ - pisze Jacek Karnowski: “To jest kapiszon. Ale jakże symptomatyczny: gdyby Morawiecki skorzystał z propozycji wejścia do rządu Donalda Tuska, co jak twierdzi „Newsweek” miało miejsce - byłby przed tę redakcję podziwiany. Nie tylko za kompetencje, ale także za zdolność zmiany świetnie płatnej branży na sferę publiczną, zawsze bardzo ryzykowną i dość kiepsko wynagradzaną, zwłaszcza w porównaniu z biznesowym otoczeniem. W sumie to nawet zabawne: medialno-polityczny światek, który tak dobrze żył w III RP, i który z sukcesu materialnego potrafił czynić jedyny miernik wartości człowieka, teraz wyraźnie próbuje piętnować szefa rządu za „bogactwo”. Piszę w cudzysłowie, bo wiemy, gdzie w naszym kraju było i jest prawdziwe bogactwo. To liczone nie w milionach, ale w setkach milionów, miliardach”. 

-- PIOTR SKWIECIŃSKI: TRZEBA PRZESTRZEGAĆ PRZED TAKIMI POMYSŁAMI JAK DELEGALIZACJA RAZEM: “Nawiasem mówiąc, ostrożność tego konstytucyjnego zapisu pokazuje jasno intencję ustawodawcy, który wyraźnie uważał delegalizację partii politycznej za ewentualność skrajnie niebezpieczną. Zgadzam się z tą jego intuicją. Dziś, w sprawie „Razem”, dodałbym jeszcze coś. A mianowicie warto unikać wrażenia, że dokonuje się radykalnych operacji ze względów li i jedynie piarowskich. Na przykład – że kiedy tematem dnia stała się (skądinąd moim zdaniem niesłusznie i dla naszego narodu krzywdząco) działalność grupek faszyzujących, i szerzej – antysemityzm, próbujemy przykryć ten temat czymś skrajnie lewicowym. Jestem pewien, że prokuratura doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że na gruncie polskiego prawa nie można zażądać delegalizacji „Razem”, i wie, iż tego nie uczyni. Ale i tak sugerowałbym jej chwilę zastanowienia”. 

-- LUDZIE PIS SPRZEDAJĄ WIEŻĘ PANI BASI - Wojciech Czuchnowski i Iwona Szpala na jedynce GW: “Latem 2017 r. związana z PiS spółka Srebrna szukała nabywcy na cenną nieruchomość, którą korzystnie kupiła po upadku PRL. Cena: 160 mln zł. Sprzedającym była jednak nie Srebrna, lecz spółka zarejestrowana na Cyprze. "Wyborcza" dotarła do folderu z ofertą. (...) Conarius oferuje działkę, pisząc, że ma ona wszystkie zgody i pozwolenia potrzebne do zbudowania wieżowca. To m.in. „wykreślenie z ewidencji zabytków (wraz z pozwoleniem na rozbiórkę)” stojących tam starych biur fabrycznych. Gwarantuje też, że teren jest wolny od roszczeń. W folderze czytamy także o „uzyskanej” prawomocnej decyzji o warunkach zabudowy, do której „został dopasowany projekt planu zagospodarowania”. Sprawdziliśmy: Srebrna do dziś nie ma takiego dokumentu”. 

-- WOLNE NIEDZIELE TO KONIEC POSTKOMUNIZMU - JACEK KARNOWSKI: “Bo postkomunizm ma wiele twarzy. Np. uświęcił zasadę „róbta, co chceta” - i w życiu społecznym, i w gospodarce. Tysiące ludzi naprawdę wierzy, że to jest droga do sukcesu całej wspólnoty; widzimy tę postawę przy dyskusji o zakazie handlu w niedzielę. Rzekomo nic z niczym nie jest związane: brak jakichkolwiek reguł czy ograniczeń, promowanie konsumpcjonizmu, nie mają więc związku z kondycją rodziny, dzietnością, stylem życia. Wszystko to sobie tak osobno biegnie, każdy strumyczek życia własnym nurtem. To też jest postkomunizm: całkowicie fałszywe, wręcz fantazyjne postrzeganie Zachodu, a przede wszystkim źródeł sukcesu Zachodu; bo tymi źródłami są umiejętność współpracy i umiar, a nie skrajny egoizm i wolna amerykanka. Odbudowa państwa nigdy nie jest łatwa, ale jednak Polakom już coś się udało: reforma sprawiedliwości weszła w życie, a niedziela odzyskuje swój prawdziwy, w istocie przecież Boży, blask”.

-- ORBAN NON GRATA W USA - Michał Kokot w GW: “Węgierski premier Viktor Orbán uważał prezydenta Donalda Trumpa za wymarzonego partnera. Jednak ani razu się z nim nie spotkał, a relacje Budapesztu z Waszyngtonem są lodowate. To przestroga dla rządu PiS”. 

-- OSTROŻNA ODWILŻ W RELACJACH Z LITWĄ - tytuł w DGP.

-- RYSZARD CZARNECKI MÓWI W RZ O GREKACH, KTÓRZY RAZEM POTRAFILI WYSTĄPIĆ WS REPARACJI: “Na przykład PiS zrobił w PE konferencję na temat niemieckich reparacji dla Polski. Nie przyszedł na nią żaden przedstawiciel opozycji. Gdy taką samą konferencję o niemieckich reparacjach, ale dla Grecji, robił Grek Notis Marias, przyszli na nią wszyscy greccy posłowie w PE. Taka jest różnica między opozycją w Grecji, a tą w Polsce”. 

-- ZA KOMUNISTÓW PO RAZ PIERWSZY I JEDYNY POLSKIE PAŃSTWO BYŁO ANTYSEMICKIE - RYSZARD BUGAJ W RZ: “Marzec ’68 był zmasowaną hecą komunistów. Pozwolę sobie na osobistą dygresję. Podczas przesłuchania na Rakowieckiej w kwietniu 1968 r. esbek groził mi wieloletnim więzieniem za składanie fałszywych zeznań (faktycznie kłamałem), lecz po konsultacji z szefem powiedział: damy Panu ostatnią szansę, ale niech Pan z Żydami nie trzyma. Potrzebna jest wyważona ocena marcowych postaw: trzeba uwzględnić ogromną presję systemu. Wtedy pierwszy raz – i jedyny – polskie państwo było państwem antysemickim. Polacy zachowali dystans. Są podstawy, by uznać, że od okresu międzywojennego nastąpiła korzystna zmiana”. 

-- URODZINY: Janina Ochojska, Leszek Czarnobaj, Mariusz Staniszewski.

Źródło: 300polityka.pl

Petru: Zakaz handlu w niedziele jest chorym pomysłem, ideologicznym

Dodano: 12.03.2018 8:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Petru: Zakaz handlu w niedziele jest chorym pomysłem, ideologicznymUważam, że zakaz handlu jest chorym pomysłem, ideologicznym. Brakowało mi wolności. Jeśli ja chce coś kupić w niedzielę, to nie widzę powodu, żeby PiS mi to ograniczał. To, że część PiS-u uważa, że nie powinno się robić zakupów w niedziele, nie oznacza, że wszystkim Polakom mają to narzucać. Jestem osobą polityczną, posłem i przejmuję się losami naszego kraju. Uważam, że to jest sposób, żeby państwo było biedniejsze” - mówił w Radiu Zet Ryszard Petru.

Źródło: 300polityka.pl

Wyprawa na K2: Złośliwa góra żegna nas słoneczną pogodą

Dodano: 10.03.2018 19:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Góry potrafią być złośliwe, a K2 w szczególności. Nikomu jeszcze nie pozwoliła wejść zimą na szczyt (8611 m), także zasłużonym w historii zimowego himalaizmu Polakom i... "żegna nas słoneczną, ale mroźną pogodą" - przekazał PAP kierownik bazy narodowej wyprawy Piotr Snopczyński.

Tagi: Piotr, Polakom
Źródło: gosc.pl

OBRAZ DNIA: Fakty o podkomisji smoleńskiej: Zarobili sporo, niczego nie ustalili, Wiadomości o Axel Springer

Dodano: 09.03.2018 20:45 | 16 odsłon | 0 komentarzy


-- LIVEBLOG 300POLITYKI: Misiewicz: Próbuję sił w jednoosobowej działalności. Warsztat, który udało mi się uzyskać u boku ministra Macierewicza, pomaga Kwaśniewski o degradacyjnej: To jest skandal, brak moralności, zrozumienia historii i ciągłości historycznej Kwaśniewski: Polska znalazła się w gronie sojuszników, do których są pretensje Kwaśniewski: Nas powinna obowiązywać pedagogika prawdy i sumienia. Brniemy za to w stronę fikcji Kwaśniewski: Szaleństwo, które uprawia premier, polega na tym, że on chce zakwestionować ciągłość państwa polskiego Woś o sprawie IPN w TK: Prokurator generalny przygotowuje opinię, Trybunał już się o to zwrócił W przyszłym tygodniu sejmowa komisja zaopiniuje sprawę dot. nowelizacji ustawy o IPN CBOS: 30 punktów różnicy między PiS a PO Czaputowicz: W notatce nie ma nic, co mogłoby budzić obawy Czaputowicz o reformie sądownictwa: Trudno sobie wyobrazić radykalne zmiany i cofnięcie się do sytuacji sprzed 2-3 lat http://300polityka.pl/live/2018/03/09/ ***** FAKTY TVN -- NIEDZIELA Z ZAKAZEM HANDLU. -- 10 KWIETNIA RAPORTU RACZEJ NIE BĘDZIE, PODKOMISJA SMOLEŃSKA DO PRAWDY NIE DOJDZIE - zapowiedź. -- ZAROBILI SPORO, NICZEGO NIE USTALILI, MNOŻYLI TEZY I TEORIE - Justyna Pochanke. -- O KATASTROFIE PODKOMISJI JAKUB SOBIENIOWSKI - Pochanke dalej. -- W TYM ZACZYNAJĄ SIĘ GUBIĆ NAWET POSŁOWIE PIS-U - Jakub Sobieniowski. -- W MATERIALE O TYM, JAK ANTONI MACIEREWICZ ZMIENIAŁ ZDANIE. -- JAK WIDAĆ MACIEREWICZ ZAPOWIADAŁ RAPORT, ZAPEWNIAŁ ŻE GO NIE ZAPOWIADAŁ, A BYŁ NAWET MOMENT GDY JEDNAK ZAPOWIADAŁ - Sobieniowski. -- O RAPORCIE OSTATECZNYM MÓWIŁ KACZYŃSKI, GDY ZAPOWIADAŁ KONIEC MIESIĘCZNIC - Sobieniowski dalej. -- NA RAZIE WYNIK PRAC PODKOMISJI TO ZERO DOWODÓW NA ZAMACH - Sobieniowski. -- KOD OD DWÓCH LAT PROTESTUJE POD KANCELARIĄ PREMIERA - bez materiału. ***** WIADOMOŚCI TVP -- POLSKA DYPLOMACJA BUDUJE SOJUSZE - zapowiedź na czołówce. -- DEPARTAMENT STANU DEMENTUJE MANIPULACJE - belka. -- Kolejne dementi ze strony Białego Domu. Rzeczniczka Departamentu Stanu Heather Nauert już drugi raz w tym tygodniu zaprzeczyła spekulacjom o rzekomym kryzysie w polsko-amerykańskich relacjach z powodu wejścia w życie ustawy o IPN. Stało się tak przy okazji wizyty szefa gabinetu prezydenta za Oceanem. -- DEPARTAMENT STANU JUŻ DRUGI RAZ W TYM TYGODNIU DEMENTUJE INFORMACJE O RZEKOMYM ZAMROŻENIU KONTAKTÓW - Zuzanna Falzmann. -- ILE RAZY MOŻNA MÓWIĆ ŻE PRAWDA JEST PRAWDĄ A FAKE NEWS FAKE NEWSEM, NIE MA ŻADNEJ OKOLICZNOŚCI KTÓRA POTWIERDZAŁABY DONIESIENIA O JAKICHŚ SANKCJACH - Szczerski. -- NIE MA ŻADNEGO ZAMROŻENIA RELACJI, ODWROTNIE - Szczerski. -- SZCZERSKI NIE PRZYLECIAŁ INTERWENIOWAĆ ANI RATOWAĆ SYTUACJĘ, BO WIZYTA ZAPLANOWANA BYŁA OD KILKU TYGODNI- Falzmann. -- MOJA WIZYTA NIE JEST WIZYTĄ ZORGANIZOWANĄ AD HOC, CZY PRZYPADKOWĄ, INTERWENCYJNĄ, JEST ZAPLANOWANĄ WIZYTĄ WCZEŚNIEJ, KONSULTACJAMI W SPRAWACH TEGO CO JEST TREŚCIĄ SOJUSZU, CZYLI BEZPIECZEŃSTWO, BEZPIECZEŃSTWO REGIONALNE, ENERGETYCZNE - Szczerski. -- I CO PRAWDA, OBECNIE NIE MA ŻADNYCH ZAPLANOWANYCH SPOTKAŃ POLSKICH WŁADZ Z PREZYDENTEM TRUMPEM, CZY WICEPREZYDENTEM PENCE ALE NIEWYKLUCZONE, ŻE PAD BĘDZIE MIAŁ OKAZJĘ POROZMAWIAĆ Z PREZYDENTEM USA W MAJU - Falzman. -- LITWA POPRZE POLSKĘ W SPORZE Z UNIĄ - belka. -- SPOTKANIE W WILNIE POTWIERDZIŁO, ŻE W SPORZE Z KE POLSKA MOŻE LICZYĆ NA POPARCIE KRAJÓW BAŁTYCKICH - zapowiedź: Polska może liczyć na kraje bałtyckie - gdyby doszło do próby nałożenia sankcji na nasz kraj. Taki sygnał płynie z Wilna, gdzie od wczoraj na Szczycie Bałtyckim jest premier Mateusz Morawiecki. Na Litwie premier dyskutował m.in. o sytuacji mieszkających tam Polaków. I choć w tej kwestii jest wiele do zrobienia - to widać, że sytuacja może się korzystnie zmienić. -- WIELE WSKAZUJE, ŻE SPÓR UDA WYGASIĆ SIĘ JESZCZE ZANIM DOJDZIE DO JAKIEGOKOLWIEK GŁOSOWANIA - Wojtanowski. -- CAŁY SPÓR TO EFEKT ODMIENNYCH WIZJI CZYM MA BYĆ UE, KE CHCE BY TO BYŁA UE ZARZĄDZANA PRZEZ UNIJNYCH URZĘDNIKÓW, POLSKA SUWERENNYCH OJCZYZN - Wojtanowski. -- CZAPUTOWICZ NA PROŚBĘ TIMMERMANSA ORGANIZUJE SEMINARIUM NT. ZMIAN W SYSTEMIE SĄDOWNICZYM - Wojtanowski. -- AMBASADOR IZRAELA ZNÓW SZOKUJE - belka. -- GESTY DOBREJ WOLI NIE TRAFIŁY CHYBA DO WSZYSTKICH - w zapowiedzi: Próba porównań Marca '68 do obecnych czasów to całkowite nieporozumienie, uważają nie tylko polscy historycy, ale także Szewach Weiss, były ambasador Izraela w Polsce. O wybaczenie Polakom i ówczesnej Polsce apelował wczoraj prezydent. Ale te gesty dobrej woli nie trafiają do wszystkich. -- AZARI SKRYTYKOWAŁA WSPÓŁCZESNĄ POLSKĘ - Jan Korab. -- NIE PO RAZ PIERWSZY WYWOŁUJE POLITYCZNĄ BURZĘ - Korab. -- PROBLEM W TYM, ŻE NIE TYLKO AZARI WYKORZYSTUJE NASZĄ WSPÓLNĄ BOLESNĄ HISTORIĘ DO ROBIENIA POLITYKI - Korab o manipulacji słowami Morawieckiego. -- IZRAELSKIE MEDIA NIE PO RAZ PIERWSZY WYRYWAJĄ Z KONTEKSTU I NADINTERPRETOWUJĄ SŁOWA POLSKIEGO PREMIERA - Korab. -- MANIPULACJE WYPACZAJĄCE RZECZYWISTOŚĆ - belka. -- NIEPRAWDZIWE SUGESTIE POTRAFIĄ ZMIENIĆ RZECZYWISTOŚĆ - w zapowiedzi: Rola dziennikarzy i mediów zawsze miała gigantyczny wpływ na politykę. U nas pokazała to ostatnia publiczna dyskusja wokół naszych relacji z Waszyngtonem. Amerykański Departament Stanu, po raz kolejny oficjalnie zaprzeczył informacjom o rzekomych sankcjach. Ale takie nieprawdziwe sugestie potrafią zmieniać rzeczywistość. -- DEMENTI USA BURZY MEDIALNĄ NARRACJĘ - Marcin Szypszak. -- WYPOWIEDŹ LISA, ŻE PROGRAM Z KACZYŃSKIM MOŻE “NAS” WIELE KOSZTOWAĆ. -- NIE UKRYWAŁ, ŻE PROWADZIŁ TAK DYSKUSJĘ, BY PRZEDSTAWIĆ PREZESA PIS W NAJBARDZIEJ NIEKORZYSTNYM ŚWIETLE - Szypszak. -- W MATERIALE O FEJKOWYM CYTACIE LISA Z TWITTERA RZEKOMEJ KINGI DUDY. -- GDYBY NIE INTERNET, TO NIE WIEDZIAŁBYM, ŻE NA ŚWIECIE JEST TYLU KRETYNÓW - wypowiedź Lisa. -- WYSTĘPY LISA NA WIECACH OPOZYCJI. -- NIGDY TAK JASNO JAK TERAZ NIE PRZYZNAŁ, ŻE ODGRYWAJĄC ROLĘ DZIENNIKARZA CHCE KREOWAĆ POLSKĄ POLITYKĘ - Szypszak. -- PRZEDSTAWICIELE AXEL SPRINGER NIE ODPOWIEDZIELI NA PYTANIE JAK OCENIAJĄ POSTAWĘ NACZELNEGO TYGODNIKA, WCZEŚNIEJ NIE WIDZIELI PROBLEMU, ŻE WYSTĘPUJE NA ANTYRZĄDOWYCH PROTESTACH - Szypszak. ***** WYDARZENIA POLSATU -- WCHODZI W ŻYCIE ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE. -- OFENSYWA POLSKIEGO RZĄDU W BRUKSELI - zapowiedź. -- JEŚLI KTOKOLWIEK MIAŁ WĄTPLIWOŚCI CO DO ISTNIENIA NOTATKI NT. RELACJI POLSKO-AMERYKAŃSKICH, TO POWINIEN POSŁUCHAĆ SZEFA MSZ - Agnieszka Milczarz. -- MSZ ZGŁOSIŁ SPRAWĘ DO PROKURATURY, ALE PRZEZ KILKA DNI WYSOKĄ RANGĄ POLITYCY PIS-U ISTNIENIU NOTATKI GWAŁTOWNIE ZAPRZECZALI - Milczarz dalej. -- NOWE PODEJŚCIE DO SPRAWY RAPORTU SMOLEŃSKIEGO - zapowiedź. -- DZIEŃ PRZED 95. MIESIĘCZNICĄ ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ WRÓCIŁY PYTANIA O OSTATECZNY RAPORT PODKOMISJI - Grzegorz Kępka. -- INFORMACJE WPOLITYCE ZDEMENTOWAŁ ANTONI MACIEREWICZ - Kępka dalej. -- JEDNAK W TYM SAMYM DNIU MACIEREWICZ PRZYZNAŁ ŻE ZA MIESIĄC KOMISJA ZAPREZENTUJE TYLKO SWOJE NAJNOWSZE USTALENIA - Kępka. -- DŁUŻSZE OCZEKIWANIE NA RAPORT ZASUGEROWAŁ DZIŚ JAROSŁAW GOWIN - Kępka dalej.

Źródło: 300polityka.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone