sobota, 21 października 2017 r.  Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Wiadomości z tagiem Pomimo  RSS
Gliński o TVN: Teflonowy, obłudny cynizm. Szkło kontaktowe to formatowanie Polaków do nienawiści

Dodano: 19.10.2017 8:37 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Gliński o TVN: Teflonowy, obłudny cynizm. Szkło kontaktowe to formatowanie Polaków do nienawiści - List pani Sroki zawiera mentalność unieważnienia, bo ktoś o kim pisze nie powinien mieć prawa obecności w debacie a co dopiero w rządzeniu krajem. Jeśli ktoś jest nazwany naziolem, cenzorem, to jest naznaczony, że nie ma prawa uczestnictwa w życiu publicznym. Przemysł pogardy to ma na celu, tu nie ma symetrii - mówił Piotr Gliński porannej rozmowie w RMF FM. - Pomimo wszystko nawet Fakty w szczytowej formie nie potrafią się wzbić na taki poziom manipulacji - odpowiadał Robert Mazurek. - Tu jest forma paździerzowa, sam pan to tak nazywa, a tu teflonowy obłudny cynizm. A po co powstało Szkło kontaktowe? Kilkanaście to lat trwa. Tylko i wyłącznie ten program powstał po to, żeby ludzie się w Polsce nienawidzili. Dzwoniący są podburzani, żeby tak wypluwałi te emocje. Chodzi o formatowanie Polaków do nienawiści - mówił Gliński. - Po co w takim razie powstało wtylewizji? - dopytywał Mazurek. - Widzę zasadniczą różnicę między tymi programami. Po to, żeby bronić racji ludzi, którzy przez całe lata byli wykluczani. Moim zdaniem jest bardziej delikatny i bardziej operujący na humorze, a nie na nienawiści - odpowiadał wicepremier.

Źródło: 300polityka.pl

Kacper Wróblewski po Rajdzie Śląska: Popełniłem mały błąd, który kosztował nas bardzo dużo

Dodano: 16.10.2017 11:36 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Kacper Wróblewski i Łukasz Sitek niestety nie zaliczą występu w Rajdzie Śląska do udanych. Pomimo wygrania pierwszego odcinka specjalnego sobotniego etapu - nie tylko w klasie, ale również wśród aut napędzanych na jedną oś, kolejnego już nie ukończyli.

Tagi: Pomimo
Źródło: www.rmf24.pl

Wrocław: Krucjata Młodych zaprasza na modlitwę i protest przeciwko bluźnierczej "Klątwie"

Dodano: 13.10.2017 9:06 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Pomimo licznych protestów katolików, z desek polskich teatrów nie udało się na dobre wypchnąć bluźnierczej "Klątwy". Tym razem obrazoburcze przedstawienie zostanie zaprezentowana w Centrum Sztuki Impart we Wrocławiu. Krucjata Młodych zaprasza w sobotę na publiczną modlitwę różańcową będącą zadośćuczynieniem za grzech bluźnierstwa.

Tagi: Pomimo
Źródło: www.pch24.pl

W którym kierunku zmierza czarne złoto?

Dodano: 12.10.2017 9:32 | 4 odsłon | 0 komentarzy
Po kilku tygodniach doskonałej koniunktury na rynku ropy naftowej inwestorzy zaczynają ponownie wykazywać objawy zaniepokojenia. Pomimo wyraźnego obniżenia zapasów, ceny zaczęły zachowywać się bardzo nerwowo. Warto nieco bliżej przyjrzeć się czynnikom...

Tagi: Pomimo
Źródło: inwestycje.pl

Inwestorzy stali się bardziej wybredni

Dodano: 11.10.2017 16:03 | 29 odsłon | 0 komentarzy


Tegoroczna siła blue chipów jest imponująca. Pomimo delikatnych spadków obserwowanych we wrześniu, WIG20 wciąż jest na solidnym plusie. Ostatnio zauważyliśmy jednak istotną zmianę jakościową. Inwestorzy stali się bardziej wybredni. Nie kupują już hurtem wszystkich spółek z WIG20 tylko dlatego, że charakteryzują się wysoką płynnością. Zaczynają coraz uważniej patrzeć na fundamenty - wyniki raportowane ...

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone