niedziela, 20 sierpnia 2017 r.  Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela
Wiadomości z tagiem Procedura  RSS
Bułgaria: Prywatyzacja drugiej elektrowni jądrowej w 2018 r..

Dodano: 16.08.2017 7:50 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Procedura prywatyzacji elektrowni atomowej w Belene ruszy na początku przyszłego roku - poinformowała we wtorek minister energetyki Bułgarii Temenużka Petkowa. Do końca września zostaną dostarczone wszystkie urządzenia wykonane przez rosyjski Atomstrojeksport.

Źródło: forsal.pl

Procedura zwrotu VAT a kontrole skarbowe

Dodano: 07.08.2017 13:21 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Podatnik, u którego różnica między wartością podatku VAT należnego i naliczonego jest ujemna, może otrzymać zwrot podatku. Występując o zwrot, powinien jednak uzbroić się w cierpliwość

Tagi: Procedura
Źródło: ksiegowosc.infor.pl

Kropiwnicki o poprawce PiS: O pozostawieniu sędziów SN i tak decyduje minister

Dodano: 20.07.2017 8:18 | 27 odsłon | 0 komentarzy


Kropiwnicki o poprawce PiS: O pozostawieniu sędziów SN i tak decyduje minister - Procedura pozostawienia sędziów SN wedle PIS. Minister składa wniosek indywidualny o każdym sędzi do KRS, ta opiniuje w dwóch zgromadzeniach i przekazuje do Prezydenta, czyli i tak decyduje Minister. To fikcja kompromisu. Tylko #3xVETO może uratować Polskę przed DYKTATURĄ - Robert Kropiwnicki.

Źródło: 300polityka.pl

Tajne miejsce lądowania drugiego samolotu. Jak Secret Service przygotowuje wizyty Trumpa

Dodano: 04.07.2017 14:22 | 17 odsłon | 0 komentarzy


Procedury bezpieczeństwa podczas zagranicznych podróży prezydentów USA są dopasowywane do zagrożeń występujących w odwiedzanym kraju. Postępowanie służb zawsze objęte jest ścisłą tajemnicą. W Polsce agenci Secret Service pracują od czerwca.

Tagi: Procedura
Źródło: www.tvn24.pl

Bochenek: Muszą być przesłanki, które uzasadniałyby wprowadzenie komisarza w Warszawie

Dodano: 30.06.2017 16:06 | 34 odsłon | 0 komentarzy


Bochenek: Muszą być przesłanki, które uzasadniałyby wprowadzenie komisarza w Warszawie - Są określone przepisy, które to regulują. Procedura jest dość skomplikowana i rozwleczona w czasie. Muszą być też przesłanki, które uzasadniałyby wprowadzenie takiego komisarza. Muszą być one spełnione. Jeśli pytacie o komisarza w kontekście komisji weryfikacyjnej, to myślę, że Hanna Gronkiewicz-Waltz w kontekście tego, co obserwujemy w ostatnich dniach, jak przebiegają posiedzenia i rozprawy komisji, w duchu odpowiedzialności powinna mieć poczucie, że coś z tą sprawą trzeba zrobić. Nie powinna się od tej odpowiedzialności uchylać, migać, bo dzisiaj zamiast występów w telewizjach, Gronkiewicz-Waltz powinna mieć odwagę do tego, aby wystąpić przed komisją weryfikacyjną i wytłumaczyć się z tego, co się działo prze zlata w kontekście reprywatyzacji w Warszawie, dlaczego nie podejmowała żadnych działań - mówił Rafał Bochenek na briefingu w KPRM. Jak dodał, HGW była w pełni świadoma tego, co dzieje się w Warszawie.

Źródło: 300polityka.pl

Schetyna: Procedury wszczęte przez KE prowadzą nas do sankcji

Dodano: 23.06.2017 12:02 | 34 odsłon | 0 komentarzy


Schetyna: Procedury wszczęte przez KE prowadzą nas do sankcji - Polacy chcą być w UE. Wiedzą, że taka polityka PiS-u nie tylko wyprowadza na margines UE, ale także będzie kosztowna. Procedury wszczęte przez KE prowadzą nas do sankcji - mówił Grzegorz Schetyna na briefingu w Ćmińsku.

Źródło: 300polityka.pl

PiS chce wyjaśnień od KE. "Procedura przeciwko trzem krajom, choć inni też nie wykonują decyzji"

Dodano: 17.06.2017 12:48 | 36 odsłon | 0 komentarzy


PiS zapytało Komisję Europejską w skierowanej do niej interpelacji, dlaczego wszczęła procedury za odmowę relokacji uchodźców tylko przeciw Polsce, Czechom i Węgrom, skoro inne kraje unijne także "w wysokim stopniu" nie wykonują decyzji w tej sprawie.

Tagi: Procedura
Źródło: forsal.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone