środa, 18 lipca 2018 r.  Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta
Wiadomości z tagiem Robert  RSS
Lewandowscy przekazali 500 tys. zł na remont Centrum Zdrowia Dziecka

Dodano: 18.07.2018 16:13 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Przedstawiciele Centrum Zdrowia Dziecka poinformowali, że Anna i Robert Lewandowscy przekazali pół miliona złotych na pomoc placówce. Na Facebooku opublikowano zdjęcia z postępów prac remontowych na oddziale rehabilitacji oraz wizyty piłkarza i jego żony.

Źródło: https:

"Sport Bild": Lewandowski domaga się rozmowy z klubem i stawia warunki

Dodano: 18.07.2018 15:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Niemiecki tygodnik "Sport Bild" ujawnił, że napastnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski domaga się większego wsparcia ze strony klubu i obrony przed krytyką ze strony mediów, a swój powrót do treningów uzależnia od rozmowy z kierownictwem piłkarskiego mistrza Niemiec.

Źródło: https:

"Sport Bild": Lewandowski ma pretensje do szefów Bayernu, że nie bronili go przed atakami mediów

Dodano: 18.07.2018 15:28 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Niemiecki tygodnik "Sport Bild" ujawnił, że napastnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski domaga się większego wsparcia ze strony klubu i obrony przed krytyką ze strony mediów, a swój powrót do treningów uzależnia od rozmowy z kierownictwem piłkarskiego mistrza Niemiec.

Źródło: www.rmf24.pl

STAN GRY: Gądek: Iwulski do dymisji, Dąbrowska: Ardanowski jest jak Szyszko, Leszczyński: Jaki z ludu, Trzaskowski z elit, Stołeczna o planie Trzaskowskiego: Nie dość, że skromnie, to są to inwestycje, których nie zrealizowała HGW mimo obietnic składanych w ciągu 12 lat

Dodano: 18.07.2018 10:57 | 4 odsłon | 0 komentarzy


-- SPIĘCIE WASSERMANN - ROSTOWSKI - 300LIVE:

-- TYLKO 15% W SONDAŻU SE UWAŻA, ŻE KUCHCIŃSKI POWINIEN ZOSTAĆ NA STANOWISKU, ŻE POWINIEN ODEJŚĆ UWAŻA 47%:

-- TRZASKOWSKI Z ELITY, JAKI Z LUDU - ADAM LESZCZYŃSKI W GAETA.PL:“Patryk Jaki - jak w ogóle zresztą populistyczna prawica w Europie i w USA - doskonale wyczuwa, że w sporze pomiędzy tymi, którzy posiadają, i tymi, którzy nie posiadają - a chcieliby - lewica dziś często bierze stronę posiadaczy. Utrudnianie wjazdu samochodom do centrum? Aktywiści miejscy mówią o tym bez przerwy, często z wyraźnym poczuciem wyższości i niechęci wobec współobywateli skazanych na jeżdżenie samochodem. Ciekawe, czy zadają sobie pytanie, kogo wtedy reprezentują? Pewnie myślą, że „zwykłych ludzi”, podczas gdy naprawdę są to właściciele drogich nieruchomości. Co prawda poeta Adam Ważyk pisał kiedyś, że „lud wejdzie do śródmieścia”, nawet w czasach PRL było to jednak raczej myślenie życzeniowe”.

-- LESZCZYŃSKI APELUJE DO CENTRUM I LEWICY O OPAMIĘTANIE I BARDZIEJ ŻYCIOWE PROPOZYCJE DLA LUDZI: “Nie wolno się podkładać i dostarczać jej paliwa. Resentyment to potężna siła! Patryk Jaki już żartuje, że nie mówi po francusku, kpiąc sobie z nieprzemyślanego wpisu przeciwnika o sobie. Wytyka też przeciwnikowi, że chce budować kładki rowerowe przez Wisłę, zamiast porządnych mostów, przez które "zwykły człowiek" z Wawra czy Białołęki przejedzie samochodem.Czy to zadziała? Bardzo możliwe. Droga lewico, drogie centrum: opamiętajcie się, bo wygra. Zaproponujcie coś wiarygodnego ludziom spoza centrum miasta i trzech dzielnic, do których dochodzi metro. Inaczej przejedziecie się na tych kładkach - i to nie rowerem”.

-- JACEK GĄDEK: IWULSKI DO DYMISJI - pisze w Gazeta.pl:“Sędzia Józef Iwulski, który pełnił obowiązki najważniejszego sędziego w Polsce, nie ma do tego moralnego prawa. Powinien podać się do dymisji i odejść z Sądu Najwyższego. W PRL-u był sędzią "służebnym" tak, jak prokuratorem stanu wojennego był Stanisław Piotrowicz. (...) Sędziowie Sądu Najwyższego i sam Józef Iwulski stają przed testem: czy są wystarczająco samokrytyczni, by powiedzieć wujciowi, że nie jest święty? Z kolei sam Iwulski po prawie 30 latach zasiadania w SN może go zdać tylko na jeden sposób: zdjąć togę, odłożyć łańcuch z wizerunkiem orła - złożyć rezygnację”.

-- KAMILA BARANOWSKA O TYM, ŻE TUSK ZNALAZŁ KLUCZ DO SADYSTYCZNYCH POTRZEB CZĘŚCI POLAKÓW - W TEKŚCIE INAUGURUJĄCYM JEJ WSPÓŁPRACĘ Z GAZETA.PL: “Dorn mówił o tym tak: „Przed Tuskiem atakowano partie i polityków, ale nigdy nie atakowano ich społecznego zaplecza, nie atakowano ich wyborców. Tymczasem Tusk zaczął mówić wprost, że naszego wroga, czyli PiS, popierają ludzie gorsi. Innymi słowy: Tusk znalazł klucz do sadystycznych potrzeb znacznej części Polaków”.

-- BARANOWSKA O PROTEKCJONALNYM TONIE ELIT: “Środowisko liberalno-lewicowe mało wie o prawicy i jej sympatykach. Wierzy w obraz, który samo wykreowało. Nie da się poważnie traktować badań, reportaży, tekstów z gatunku „z kamerą wśród zwierząt”, w których autorzy nagle odkrywają, że wyborcy PiS jedzą widelcem i czytają książki, a czasem mają skończone studia. Ten protekcjonalny ton irytuje i prowadzi co najwyżej do wniosku, że syty głodnego nigdy nie zrozumie. A jeśli na takim wniosku poprzestaniemy, to właściwie o czym tu dalej rozmawiać?”

-- RZĄD DA BIEDNYM EMERYTOM - jedynka GW: “Według naszych informacji najwięcej zwolenników w rządzie ma pomysł, aby waloryzować emerytury i renty wszystkim o tzw. poziom inflacji, a tylko tym najbiedniejszym o inflację i dodatkowo o realny wzrost płac. Takie zasady nie spowodują, że rząd przeznaczy mniej pieniędzy na waloryzację i tym samym na emerytach zaoszczędzi. Pula nadal będzie taka sama, tylko inaczej dzielona, z korzyścią dla najbiedniejszych. Czyli najbiedniejsi zyskają więcej niż przypadające dziś na nich 20 proc. wzrostu płac”.

-- ZUZANNA DĄBROWSKA O TYM, ŻE ARDANOWSKI JEST FAKTYCZNYM DZIEDZICEM SZYSZKI - pisze w RZ: “Jan Szyszko może być dumny, tym bardziej że nowym ministrem rolnictwa został Krzysztof Ardanowski, który na początek – na wniosek producentów rzepaku – zezwolił na używanie neonikotynoidów, substancji śmiertelnie groźnych dla pszczół miodnych, których nie stosuje się w większości innych krajów europejskich”.

-- TRUMP CZOŁGA SIĘ PRZED PUTINEM A PIS UDAJE, ŻE TEGO NIE WIDZI - Adam Leszczyński w Oku: “Podsumujmy więc: prezydentem USA jest człowiek, który ustępuje Rosjanom i który jest powszechnie podejrzewany o to, że jest szantażowany przez Putina. To na nim rząd PiS opiera kalkulacje dotyczące polskiego bezpieczeństwa – przede wszystkim bezpieczeństwa przed Rosją. Ten sam rząd PiS skłócił Polskę z najbliższymi europejskimi sojusznikami, a obecnie nie zamierza przyznać, że postawił na złego konia – który w dodatku może okazać się agentem Putina. Nawet do prawicowych mediów zaczyna docierać, że może to być problem. W portalu „wPolityce.pl” Piotr Skwieciński napisał: „nie wiemy, co się stało; wygląda to nieciekawie, ale nie wpadajmy w histerię”.

-- WIESŁAW JOHANN O DAWNYM WYROKU TK, ŻE MOŻNA USTAWĄ ZMIENIĆ WIEK PRZECHODZENIA W STAN SPOCZYNKU - mówi SE: “Jest spór o wiek i kadencyjność sędziów Sądu Najwyższego. Proszę zajrzeć do orzeczenia Trybunału, podpisywałem się pod nim. Wedle tego zapisu ustawą można zmienić okres przechodzenia w stan spoczynku. Wtedy TK dokonał pełnej wykładni. Zatem można ustawą zwykłą zmienić wiek przechodzenia w stan spoczynku. To nie ulega wątpliwości”.

-- ZARZĄD PFN UMEBLOWALI BYWALCY SALONIKU ANNY BIELECKIEJ - Agata Kondzińska i Piotr Żytnicki w GW: ”Teraz łącznikiem między salonikiem a PFN ma być nowy wiceprezes Fundacji Robert Lubański. Jeszcze niedawno był doradcą Przyłębskiej w TK. To były asystent bywającego na Wilczej europosła Zdzisława Krasnodębskiego i dobry znajomy Michała Lorenca, syna kompozytora Michała Lorenca (skomponował muzykę do filmu „Smoleńsk” Antoniego Krauzego), także bywalcy saloniku. – Znamy się, świetny profesjonalista. Pracowaliśmy wspólnie przy „Polska Wielki Projekt”– mówi „Wyborczej” Lorenc junior. Kongresem „Polska Wielki Projekt” zarządza Bielecka (jest prezesem Fundacji Polska Wielki Projekt)”.

-- TRZASKOWSKI NA ROZDROŻU - STOŁECZNA KRYTYKUJE PROGRAM - jak pisze Jarosław Osowski: “Program drogowy, który przedstawił wczoraj Rafał Trzaskowski, kandydat Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy, może budzić rozczarowanie. I to podwójne, bo nie dość, że plany ma skromne, to są to głównie inwestycje, których nie zrealizowała Hanna Gronkiewicz-Waltz mimo obietnic składanych w ciągu 12 lat”.

-- OSOWSKI O TYM, ŻE TRZASKOWSKI SIĘ LICYTUJE NA POPULIZM: “Gdyby ciągle słuchać malkontentów, nie byłoby imponujących zmian na zwężonych Nowym Świecie, Krakowskim Przedmieściu czy Świętokrzyskiej nad metrem. W licytowaniu się na populizm Patrykowi Jakiemu trudno będzie dorównać, a można przegrać znacznie wyższą stawkę”.

-- ŁASKA PREZYDENTA RÓWNA BOSKIEJ - tytuł w RZ o wyroku TK.

-- TRYBUNAŁ POPARŁ PREZYDENTA - tytuł w Fakcie.

-- ANDRZEJ STANKIEWICZ O OKOLICZNOŚCI ZWIĄZKÓW SĘDZIEGO MUSZYŃSKIEGO Z WYWIADEM: “W praktyce jednak Trybunałem kieruje Mariusz Muszyński, nawet jeśli - jak w przypadku tej sprawy - formalnie nie ma go w składzie orzekającym. Nieoficjalnie wiadomo, że Muszyński w przeszłości był agentem wywiadu. Akurat w sprawie Kamińskiego doszło w ten sposób do sytuacji kuriozalnej. Muszyński nigdy nie wyjaśnił swego statusu w specsłużbach. Zrobił to za niego... Kamiński. Gdy jesienią 2016 r. na jaw wyszła wywiadowcza działalność Muszyńskiego, Kamiński jako zwierzchnik specsłużb wystawił mu świadectwo moralności”.

-- EWA SIEDLECKA O NADZWYCZAJNEJ KAŚCIE PIS: “Walka PiS o to, by Mariusz Kamiński nie miał w papierach, że jest karany, co ograniczyłoby mu dostęp do funkcji publicznych, skończyła się otwarciem drogi dla tworzenia kasty ludzi dla wymiaru sprawiedliwości nietykalnych. Skoro PiS nie może podporządkować sobie sędziów, odbiera sędziom władzę nad swoimi ludźmi”.

-- LICENCJA NA ŁAMANIE PRAWA - Wojciech Czuchnowski o wyroku TK - pisze w GW: “Tak szerokie i niczym nieograniczone uprawnienia głowy państwa oznaczają faktyczną „licence to kill” dla ludzi, którzy – jak Kamiński i Wąsik – dawno już nauczyli się, że są bezkarni. I dla ich podwładnych, którzy – jeśli dzisiaj mają jakieś skrupuły – po tym wyroku bez zmrużenia oka będą łamać prawo. Dopóki na stanowisku prezydenta zasiada Andrzej Duda, mogą liczyć na ułaskawienie, a prawo będzie wobec nich bezsilne”.

-- MICHAŁ SZUŁDRZYŃSKI O AMBER GOLD I GET BACK - pisze w RZ: “Ale trudno winić za to posłów z komisji śledczej – ich rolą było obnażenie patologii, które umożliwiły małżeństwu P. budowę piramidy finansowej i przedstawienie odpowiednich rekomendacji. Wcielenie ich w życie to jednak zadanie rządu. Jeśli celem działania komisji nie miało być jedynie polityczne grillowanie Platformy, lecz jednak naprawa państwa, należy liczyć, że wnioski z Amber Gold zostaną wyciągnięte. Podobnie jak z ostatniej sprawy GetBack.

-- KRZYSZTOF SZCZERSKI O MOŻLIWEJ WIZYCIE W BIAŁYM DOMU WE WRZEŚNIU: “Pierwszą możliwą datą jest wrzesień, ale decyzję w tej sprawie musi formalnie ogłosić urząd prezydenta USA. Wtedy rozpoczniemy bardzo intensywne prace nad sformułowaniem treści rozmowy. Zgodnie z obowiązującymi zasadami w takich kontaktach. Zapewne wśród poruszanych tematów pojawi się kwestia kontraktów wojskowych, a także obecności wojsk amerykańskich”.

-- TUSK I JUNCKER MOGLI ZAISTNIEĆ NA SZCZYCIE NATO - DALEJ SZCZERSKI:“Był taki moment na szczycie NATO, kiedy Juncker i Tusk mogli zaistnieć, przekonać prezydenta USA do swoich racji. Ale tę okazję, w kuluarowej opinii dyplomatów z wielu państw, całkowicie zmarnowali, nie starając się przedstawić unijnej argumentacji. W efekcie Unia Europejska jako partner nie zaistniała na szczycie”.

-- NOWY LEPPER OBALI RZĄD - FAKT O PRZYWÓDCY ROLNICZYCH PROTESTÓW… JAK WCZORAJ SUPER EXPRESS:“Orzeżyn pod Sieradzem. Tu w lutym rolnik Michał Kołodziejczak huknął ręką w stół i powiedział: Dość! – Nie idziemy po władzę, ale chcemy wywierać na nią wpływ, bo dzielą nas, by nami rządzić. Jesteśmy rozżaleni niespełnieniem obietnic – opowiada człowiek, nazywany już nowym Lepperem. Kiedy zwołał niezadowolonych do remizy strażackiej w Orzeżynie, spodziewał się, że przyjdzie garstka. Przyszło ponad sto osób”.

-- JADWIGA EMILEWICZ O TYM, ŻE ANTYSEMITYZM JEST NIE DO ZAAKCEPTOWANIA, MÓWI O NAGŁÓWKACH FRANCUSKIEJ PRASY PO WIZYCIE NETANJAHU - w rozmowie z Aleksandrem Gurgulem w GW: “Widzę gorące komentarze na portalach społecznościowych po naszej wizycie w Izraelu, ale rzeczywistość wirtualna rządzi się swoimi prawami. Radykalizm opinii napędza popularność, a gorąca dyskusja polityczna pierwszego półrocza sprzyjała uproszczeniom i polaryzacji. Przeanalizowałam nagłówki gazet we Francji po wizycie premiera Netanjahu w Paryżu. Gdyby podobne pojawiły się w Polsce, to trudno mi wyobrazić sobie, o co bylibyśmy oskarżani. Nie chcę się licytować na pomiar temperatury antysemityzmu, ponieważ zarówno kulturowo, jak i politycznie jest dla mnie nie do zaakceptowania, ale jednak warto – poznawczo – mieć jego mapę przed oczami.

-- EMILEWICZ O PRZYKŁADZIE IZRAELA: “ Przykład Izraela jest niezwykle inspirujący. W krótkim czasie stał się drugim po USA państwem na świecie, które wydaje najwięcej na badania i rozwój, a produkty innowacyjne są motorem napędowym jego gospodarki. Wiele wysokich technologii, które zostały wypracowane w Izraelu przez ostatnie 10-12 lat, podbija dzisiaj świat. Nasze instrumenty wsparcia wzorujemy na programie Yozma, uruchomionym w Izraelu w 1993 r. Dziś wydajemy w Polsce 1 proc. PKB na badania, a Izrael – 8 proc. Widzimy, w jakich zawodach uczestniczymy – to maraton w tempie sprintu. Ale mamy do tego solidne podstawy. Nasza kadra – inżynierowie, informatycy czy deweloperzy – ma znakomitą międzynarodową reputację”.

-- RADEK SIKORSKI W OP-EDZIE DLA WASHINGTON POST O TRUMPIE: “But after last week we have to face the reality that we do not know — because even the U.S. State Department, the Pentagon and Trump’s own National Security Council do not know — what Trump would do in a security crisis with Russia. Perhaps he doesn’t know himself”.

-- NAJWIĘKSZA W HISTORII POLSKA UMOWA W RAMACH INSTRUMENTÓW GWARANCYJNYCH PROGRAMÓW UE - OGŁOSIŁA KOMISJA EUROPEJSKA: “Największa w historii polska umowa w ramach instrumentów gwarancyjnych programów UE – COSME, została podpisana przez Bank Pekao S.A. i Europejski Fundusz Inwestycyjny. Dzięki niej polscy przedsiębiorcy zyskają łatwiejszy dostęp do nowych kredytów inwestycyjnych i obrotowych o wartości blisko 1.2 mld zł. COSME to ramowy program  na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw na lata 2014-2020”.

-- EMILEWICZ O UMOWIE PEKAO S.A.:“Dobra kondycja polskiej gospodarki zależy między innymi od dobrej formy przedsiębiorstw, szczególnie tych małych i średnich. Dlatego tak ważne są wszelkie działania, które pomogą im w rozwoju. Dziś firmy zyskują dostęp do 1,2 mld zł preferencyjnych kredytów inwestycyjnych  i obrotowych. Gratuluję Bankowi Pekao S.A. oraz Europejskiemu Funduszowi Inwestycyjnemu zawarcia nowej umowy. Rząd wspiera wdrażanie programu COSME, którego założenia są zbieżne ze Strategią na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju”.

-- URODZINY: Jacek Fedorowiczkończy 81 lat, Renata Beger, Marek Plura.

Źródło: 300polityka.pl

Czarzasty o publikacji Wprost: Tam jest dziennikarka, która słynie z tego, że przekręca wszystko specjalnie

Dodano: 18.07.2018 9:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Czarzasty o publikacji Wprost: Tam jest dziennikarka, która słynie z tego, że przekręca wszystko specjalnie - Tygodnik "Wprost” po prostu... Tam jest taka dziennikarka, która po prostu słynie z tego, że przekręca wszystko specjalnie. Nie wiem nawet jak się nazywa, bo marnych dziennikarzy marnie czytam - stwierdził Włodzimierz Czarzasty w rozmowie z Piotrem Witwickim w "Politycznym Graffiti” Polsat News, pytany o doniesienia "Wprost” o tym, że gdyby Barbara Nowacka i Robert Biedroń utworzyli listę, już po wyborach samorządowych, to wielu polityków SLD chciałoby się na niej znaleźć.

Tagi: Robert
Źródło: 300polityka.pl

Filip Rdesiński nowym prezesem PFN

Dodano: 17.07.2018 17:12 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Filip Rdesiński nowym prezesem PFN - Decyzją Rady Fundacji Polskiej Fundacji Narodowej zmianie uległ skład zarządu PFN. Rada Fundacji na stanowisko Prezesa Zarządu powołała Filipa Rdesińskiego. Do Zarządu weszli: Robert Lubański oraz dotychczasowy Prezes Fundacji Cezary Andrzej Jurkiewicz. Nowy Zarząd Polskiej Fundacji Narodowej podjął pracę z chwilą powołania - poinformowała Polska Fundacja Narodowa.

Źródło: 300polityka.pl

Lewandowski o mundialowej porażce i opasce kapitana. "Nie można się dzisiaj poddać"

Dodano: 17.07.2018 12:07 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Porażka boli bardzo, trudno o niej zapomnieć. - Mocno to wszyscy przeżyliśmy. My piłkarze najbardziej, bo byliśmy w środku, graliśmy, byliśmy odpowiedzialni za wynik, a nie sprostaliśmy zadaniu i oczekiwaniom kibiców. Poświęciliśmy się w stu procentach, a na końcu nie dało to oczekiwanego rezultatu - mówi Robert Lewandowski w wywiadzie dla dziennika "Fakt".

Źródło: https:

Hiszpańskie i portugalskie media po mundialu: Polska przykrą niespodzianką

Dodano: 16.07.2018 18:33 | 10 odsłon | 0 komentarzy


​Dzień po zakończeniu piłkarskich mistrzostw świata przyszedł czas na podsumowania mundialu. Hiszpańskie i portugalskie media wymieniły Polskę wśród przykrych niespodzianek. Wskazują, że zawiódł kapitan biało-czerwonych Robert Lewandowski. "To nie był Lewandowski jakiego znamy z Bayernu Monachium" - napisał w poniedziałek madrycki dziennik "AS".

Źródło: www.rmf24.pl

PO krytykuje dodatkowe nakłady na organizację szczytu klimatycznego w Katowicach. Lenartowicz: Nie pojawiły się żadne okoliczności, które by powodowały inną wycenę 

Dodano: 16.07.2018 14:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy


PO krytykuje dodatkowe nakłady na organizację szczytu klimatycznego w Katowicach. Lenartowicz: Nie pojawiły się żadne okoliczności, które by powodowały inną wycenę Nagle się okazuje, że niedoszacowano budżet o ponad 90 mln i teraz będzie wydatkowanych ponad 90 mln w ciągu kilku miesięcy, bez przetargów, nie wiadomo komu i nie wiadomo na co. To po raz kolejny skandaliczne wydatkowanie pieniędzy publicznych. Podobne przypadki mieliśmy w czasie Światowych Dni Młodzieży, kiedy nagle grupa powiązana z PiS dostała milionowe zlecenia na ochronę dworców kolejowych” - mówił o organizacji szczytu klimatycznego w Katowicach Robert Kropiwnicki z PO. „Dzisiaj wpłynął do Sejmu projekt zmiany, specustawy o organizacji szczytu klimatycznego w Katowicach. Polska po raz kolejny jest organizatorem tego szczytu, ale po raz pierwszy będzie go finansowała na mocy specustawy tylko po to, żeby uniemożliwić wydatkowanie ogromnych pieniędzy bez przetargu i bez konkursu. Pieniądze pierwotnie zaplanowane na 127 milionów, co było bezprecedensowo wysoką sumą, bo nie ma żadnych zadań inwestycyjnych. Ta kwota nagle została na posiedzeniu rządu zwiększona do 221 mln złotych, bez żadnego uzasadnienia. Żadne okoliczności, które by powodowały inną wycenę tych kosztów, się nie pojawiły” - dodawała Gabriela Lenartowicz.

Źródło: 300polityka.pl

​Sondaż prezydencki: Donald Tusk przegrywa z Andrzejem Dudą

Dodano: 16.07.2018 13:13 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę, Donald Tusk przegrałby z Andrzejem Dudą - wynika z sondażu, przeprowadzonego na zlecenie "Super Expressu" przez Instytut Badań Pollster. Podium zamknąłby Robert Biedroń.

Źródło: www.rmf24.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone