czwartek, 21 czerwca 2018 r.  Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Wiadomości z tagiem Rozmowy  RSS
Jak negocjować wynagrodzenie?

Dodano: 21.06.2018 11:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Rozmowa o wysokości wynagrodzenia niekoniecznie musi zawsze kojarzyć się z czynnikiem mocno stresogennym. Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej w sposób analityczny, a następnie wykorzystaj dostępną wiedzę do tego, by pomóc sobie uczynić potężny krok w stronę osiągnięcia zamierzonego celu finansowego.

Tagi: Rozmowy
Źródło: kadry.infor.pl

Rosja i USA na linii. Rozmowy o Korei i Syrii

Dodano: 19.06.2018 8:43 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Sekretarz stanu USA Mike Pompeo rozmawiał w poniedziałek telefonicznie z szefem dyplomacji Rosji Siergiejem Ławrowem o Syrii, Korei Północnej i przyszłych kontaktach przedstawicieli obu krajów - poinformował Waszyngton.

Źródło: https:

„Zamknięcie Okęcia bardzo mocno wpłynie na rozwój i prestiż Warszawy”. Wojciechowicz spotkał się z wójtem Baranowa

Dodano: 17.06.2018 17:47 | 1 odsłon | 0 komentarzy


"Zamknięcie Okęcia bardzo mocno wpłynie na rozwój i prestiż Warszawy". Wojciechowicz spotkał się z wójtem Baranowa Jacek Wojciechowicz w urzędzie gminy Baranów spotkał się z wójtem gminy Andrzejem Kolkiem. Rozmowa dotyczyła budowy budowy CPK, referendum gminnego w sprawie CPK i inicjatywie IRW - zbieranie podpisów pod wniosek o referendum w obronie lotniska Chopina. - Organizujemy zbiórkę podpisów za referendum w Warszawie, bo warszawiacy powinni sami decydować o tak ważnym aspekcie jak istnienie lotniska w stolicy. Zamknięcie Okęcia, które jest nieuniknione przy budowie CPK, bardzo mocno wpłynie na rozwój i prestiż Warszawy. To nie może być polityczna i partyjna decyzja z pominięciem zdania ponad 2 milionów mieszkańców stolicy - stwierdził Wojciechowicz.

Tagi: Jacek, Rozmowy
Źródło: 300polityka.pl

Paruch o Ustawie 2.0: Rozmowy z premierem Gowinem trwały trzy dni. Zachowano jej filozofię, ale zmiany są ważne

Dodano: 15.06.2018 10:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Paruch o Ustawie 2.0: Rozmowy z premierem Gowinem trwały trzy dni. Zachowano jej filozofię, ale zmiany są ważne - To jest przypadek techniczny, nie jest to przypadek polityczny. Obóz Zjednoczonej Prawicy w tej kwestii generalnie jest zgodny. Ustawa 2.0 opracowana została w resorcie nauki i szkolnictwa wyższego z poprawkami, których

Źródło: 300polityka.pl

Pompeo wyraził "głębokie zaniepokojenie", Xi ma nadzieję na uniknięcie "dużych zakłóceń"

Dodano: 15.06.2018 8:48 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Sekretarz stanu USA Mike Pompeo rozmawiał w czwartek w Pekinie z prezydentem Chin Xi Jinpingiem. Rozmowa dotyczyła szczytu Trump-Kim w Singapurze i prowadzonej przez Chiny militaryzacji Morza Południowochińskiego – ogłosił Departament Stanu USA.

Źródło: https:

Rozmowy idą szybciej niż oczekiwano

Dodano: 14.06.2018 10:57 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Rozmowy USA i Korei Północnej posuwają się naprzód "szybciej niż oczekiwano", a prezydent Donald Trump opuści Singapur we wtorek, wcześniej niż planowano - poinformował w poniedziałek Biały Dom.

Źródło: https:

Kwaśniewski: Mandat sił proeuropejskich w Polsce jest dużo, dużo silniejszy niż 18% wyborców PiS-u

Dodano: 13.06.2018 20:37 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Kwaśniewski: Mandat sił proeuropejskich w Polsce jest dużo, dużo silniejszy niż 18% wyborców PiS-uPiS ma poparcie 18% Polaków. Jeżeli uważa się, że te nie-18% to są zdrajcy, to to jest po prostu skandal. Rozmowa w ramach Unii Europejskiej jest rozmową w naszej rodzinie, do której wstąpiliśmy na własne życzenie, mając poparcie blisko 80% uczestników ówczesnego referendum, które miało jedną z wyższych frekwencji. Mandat sił proeuropejskich w Polsce jest dużo, dużo silniejszy niż 18% wyborców PiS-u. Warto o tym pamiętać” - mówił w TVN24 były prezydent, Aleksander Kwaśniewski.

Źródło: 300polityka.pl

Rozmowy idą szybciej niż oczekiwano

Dodano: 13.06.2018 17:00 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Rozmowy USA i Korei Północnej posuwają się naprzód "szybciej niż oczekiwano", a prezydent Donald Trump opuści Singapur we wtorek, wcześniej niż planowano - poinformował w poniedziałek Biały Dom.

Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone