niedziela, 18 lutego 2018 r.  Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Wiadomości z tagiem Stanami  RSS
"Politykę międzynarodową oddaliśmy ministerstwu sprawiedliwości"

Dodano: 18.02.2018 21:54 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Jeżeli nowelizacja ustawy o IPN zagrozi strategicznemu sojuszowi ze Stanami Zjednoczonymi, to narazi na szwank najżywotniejsze polskie interesy - ostrzegł były szef Instytutu Adama Mickiewicza Paweł Potoroczyn. Razem z doktorem Tomaszem Płudowskim komentował w "Faktach po Faktach" ostatnie napięcia wywołane przez tę ustawę.

Źródło: https:

BM Alior Bank - Raport Rynek Akcji

Dodano: 15.02.2018 12:15 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Wydarzeniem dnia na wczorajszej sesji była publikacja danych o inflacji w Stanach Zjednoczonych, która (na krótką chwilę) wywróciła rynki akcji. Przed jej publikacją, rynki europejskie, w tym rynek krajowy, notowały solidne zwyżki, kontynuując...

Źródło: inwestycje.pl

Problem dotyczy milionów osób na świecie. "Wyzwanie cywilizacyjne"

Dodano: 15.02.2018 7:00 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Na pozostanie singlem decyduje się coraz większa liczba dorosłych osób - zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Europie. Tylko w USA statystyki mówią o ponad 100 mln osób samotnych, z czego zdecydowana większość to panny i kawalerowie. Często z wyższym wykształceniem i dobrze płatną pracą. Jak się okazuje, jednym z czynników wzrostu liczby singli okazały się aplikacje i serwisy randkowe. W założeniu miały służyć nawiązaniu kontaktów, ale wielu użytkowników nie może zdecydować się na związanie z poznaną tak osobą, bo wiedząc, że mają wybór, szukają kogoś jeszcze bardziej im pasującego. W ten sposób nie są w stanie na stałe z nikim się związać. Problemowi w programie "24 godziny" przyjrzał się Michał Sznajder.

Tagi: Stanami
Źródło: tvn24bis.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone