środa, 20 czerwca 2018 r.  Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
Wiadomości z tagiem Szczecin  RSS
Szefernaker o sprawie Gawłowskiego: Domyślam się, że gdyby w podobnej sytuacji był poseł PiS, to od wczoraj byłoby rozpętane piekło

Dodano: 14.05.2018 8:56 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Szefernaker o sprawie Gawłowskiego: Domyślam się, że gdyby w podobnej sytuacji był poseł PiS, to od wczoraj byłoby rozpętane piekło - Na pewno sprawa powinna zostać wyjaśniona. Wszyscy jesteśmy równi wobec prawa. Organy, które wyjaśniają tego typu kwestie, powinny również wyjaśnić tę sprawę. Powiem szczerze, czytając dzisiaj rano ten wywiad w jednym z portali, byłem zaszokowany. Wczoraj mieliśmy, także w mediach społecznościowych, obserwowałem, jak wielu dziennikarzy broniło Gawłowskiego. Sam z dystansem podchodzę do wszystkich zarzutów, które są stawiane Gawłowskiemu. Jestem posłem z okręgu wyborczego pana posła i powiem szczerze, życzę mu, żeby się oczyścił z tych zarzutów, bo te zarzuty, które są stawiane, nawet te wczorajsze, to wstyd dla Pomorza Środkowego, Koszalina, dla mieszkańców regionu, że w tej chwili mówi się o tym regionie przez pryzmat posła, który od wielu kadencji był tam wybierany i dobrze byłoby także dla klasy politycznej, żeby politycy bez względu na to, z jakiej partii są, oczyszczali się z takich zarzutów. Z drugiej strony wiele osób broniło Gawłowskiego, że to Radio Szczecin bezpardonowo atakuje, że media publiczne, itd. Dziś się okazuje, że na jednym z portali jest informacja, że to był zwykły sponsoring, jak to mówi ta pani, a nie agencja towarzyska. Domyślam się, że gdyby była taka sytuacja, że w podobnej sytuacji byłby poseł PiS, to by było piekło od wczoraj rozpętane w mediach. Tymczasem dzisiaj jeden z portali pisze, że zwykły sponsoring. Szanowni państwo, pójdźmy po rozum do głowy, nazywajmy rzeczy po imieniu. Wcale nie feruje wyroków, ponieważ może była taka sytuacja, że poseł o niczym nie wiedział, często się zdarza, że ktoś podpisuje umowę, wynajmuje mieszkanie i nie dogląda tego mieszkania, nie zajmuje się tym. Różnie bywa. Aczkolwiek uważam, że osoby pełniące funkcje publiczne powinny dołożyć wszelkich staranności do tego, żeby wiedzieć, kto jednak wynajmuje u nich mieszkanie. Jak spojrzeć naszym mamom, siostrom w oczy? Zwykły sponsoring? Co to w ogóle jest? Jaki to jest poziom? To pokazuje degenerację III RP, w jaki sposób mówi się o pewnych rzeczach - stwierdził Paweł Szefernaker w "Sygnałach dnia” PR1.

Źródło: 300polityka.pl

Politycy opozycji opuścili studio TVP Info

Dodano: 13.05.2018 10:11 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Politycy opozycji opuścili studio TVP Info W proteście przeciw poświęceniu dużej części programu Woronicza 17 doniesieniom Radia Szczecin o wynajmowaniu mieszkania prostytutkom, zamiast zapowiedzianemu w materiale Marszowi Wolności, Andrzej Halicki, Piotr Misiło i Adam Struzik opuścili studio TVP Info.

Źródło: 300polityka.pl

„Po co pan się bawi w takie ubeckie metody?” – Halicki na pytanie Rachonia o doniesienia Radia Szczecin o wynajmowaniu przez Gawłowskiego mieszkania prostytutkom

Dodano: 13.05.2018 9:58 | 3 odsłon | 0 komentarzy


"Po co pan się bawi w takie ubeckie metody?" - Halicki na pytanie Rachonia o doniesienia Radia Szczecin o wynajmowaniu przez Gawłowskiego mieszkania prostytutkom - Po co pan się bawi w takie ubeckie metody? Gawłowski nie ma możliwości się bronić, bo zamknęli go w areszcie. Obrzydzić, oszkalować osobę a potem będziemy wyjaśniać prawdę. Tak dawna władza obrzydzała obywatelom opozycję - odpowiedział Andrzej Halicki na pytanie o doniesienia Radia Szczecin o tym, że Stanisław Gawłowski wynajmuje mieszkanie w Szczecinie prostytutkom. - Tabloidowymi materiałami zaczyna pan program, jestem oburzony! To się nie powinno zdarzyć w telewizji publicznej! - mówił Piotr Misiło w Woronicza 17. - Czy nie czuje pan, że ten program zaczyna się zbliżać do dna a pan odgrywa rolę funkcjonariusza politycznego? W dalszym ciągu jest pan rzecznikiem PiS-u- mówił Adam Struzik.

Źródło: 300polityka.pl

Wznowiono ruch pociągów przez Wronki po wykolejeniu pociągu z węglem

Dodano: 12.05.2018 9:43 | 18 odsłon | 0 komentarzy


Przywrócono po jednym torze ruch pociągów jadących trasą Poznań-Krzyż-Szczecin przez stację Wronki. W czwartek wykoleiło się tam 12 wagonów przewożących węgiel.

Tagi: Szczecin
Źródło: www.rmf24.pl

73 odcinki, codziennie premiera. Młodzi szczecinianie upamiętniają miasto

Dodano: 29.04.2018 13:28 | 28 odsłon | 0 komentarzy


Czworo nastolatków ze Szczecina kręci filmy o historii miasta. Każda część opowiada o kolejnym roku od czasu, gdy Szczecin znalazł się w granicach Polski. A 5 lipca miną dokładnie 73 lata od tego wydarzenia. Seria "Młodym okiem" powstaje pod opieką Szczecińskiej Agencji Artystycznej.

Źródło: www.rmf24.pl

Niemcy rozbierają autostradę. Powód - wielka dziura w ziemi

Dodano: 27.04.2018 11:55 | 26 odsłon | 0 komentarzy


Niemcy rozbierają zawalony odcinek autostrady A20. Trasa łącząca Szczecin z Lubeką zapadła się jesienią ubiegłego roku. Jest to spowodowane niestabilnym podłoże oraz błędami konstrukcyjnymi, popełnionymi podczas budowy trasy. Nie wiadomo ile będzie kosztowała odbudowa.

Źródło: www.rmf24.pl

PiS zaprezentowało kandydatów na prezydentów największych miast

Dodano: 26.04.2018 13:16 | 16 odsłon | 0 komentarzy


PiS zaprezentowało kandydatów na prezydentów największych miast Decyzję ogłosił Jarosław Kaczyński na konferencji w siedzibie PiS. Białystok - Jacek Żalek Bydgoszcz - Tomasz Latos Gdańsk - Kacper Płażyński Gorzów Wielkopolski - Sebastian Pieńkowski Katowice - Marcin Krupa Kielce - Wojciech Lubawski Kraków - Małgorzata Wassermann Lubin - Sylwester Tułajew Łódź - Waldemar Buda Olsztyn - Michał Wypij Opole - Violetta Porowska Poznań - Tadeusz Zysk Rzeszów - Wojciech Buczak Szczecin - Bartłomiej Sochański Toruń - Zbigniew Rasielewski Warszawa - Patryk Jaki Wrocław - Mirosława Stachowiak-Różecka Zielona Góra - Piotr Barczak

Źródło: 300polityka.pl

"Miałem poczucie zagrożenia". Sprawdził, czy miasto jest przyjazne niepełnosprawnym

Dodano: 15.04.2018 16:24 | 26 odsłon | 0 komentarzy


Piotr Czypicki z inicjatywy społecznej Szczeciński Ruch Miejski wsiadł na wózek inwalidzki i przez jeden dzień sprawdzał, czy Szczecin jest miastem przyjaznym niepełnosprawnym. Na jego drodze pojawiły się dziurawe torowiska, wysokie krawężniki, strome podjazdy i zastawione autami chodniki.

Źródło: https:

Ekstraklasa: Pogoń pokonała Termalikę

Dodano: 17.03.2018 17:41 | 28 odsłon | 0 komentarzy


Pogoń Szczecin pokonała 4:2 w Niecieczy Bruk-Bet Termalikę w meczu 28. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Dla gospodarzy była to trzecia kolejna porażka.

Tagi: Szczecin
Źródło: www.rmf24.pl

Sypało śniegiem i golami. Trzy punkty dla Pogoni

Dodano: 17.03.2018 17:38 | 30 odsłon | 0 komentarzy


Świetny mecz w ekstraklasie. I to w wykonaniu drużyn walczących o utrzymanie, na dodatek w warunkach dalekich od ideału. Pogoń Szczecin pokonała na wyjeździe 4:2 Temralikę Bruk-Net Nieciecza.

Tagi: Szczecin, Trwa
Źródło: https:


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone