czwartek, 20 września 2018 r.  Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Wiadomości z tagiem Wszyscy  RSS
Trump: Niestety, Chiny i Unia Europejska, do której Polska należy, działały na naszą szkodę

Dodano: 18.09.2018 21:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Niestety, Chiny i Unia Europejska, do której Polska należy, działały na naszą szkodę. Traciliśmy w narracjach z wieloma, a chciałbym chronić Amerykanów, farmerów, przedsiębiorców i przedsiębiorstwa. Tak dalej po prostu nie będzie. Doszliśmy do porozumienia z Meksykiem, zawarliśmy porozumienie zadowalające dla obu stron. Wszyscy są szczęśliwi [tłumaczenie symultaniczne TVN24]” - mówił na konferencji prasowej po spotkaniu z prezydentem Polski prezydent Donald Trump. „Unia Europejska nie chciała z nami rozmawiać. Nie chciała rozmawiać z prezydentem Obamą. Dobrze, nie musicie ze mną rozmawiać” - dodawał.

Źródło: 300polityka.pl

Nielegalnych imigrantów nie odesłano z Włoch. Zepsuł się samolot

Dodano: 18.09.2018 11:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Z Włoch nie wydalono 15 nielegalnych imigrantów, Tunezyjczyków, bo zepsuł się samolot, którym mieli wrócić do Tunisu - informują media. Wszyscy otrzymali nakaz opuszczenia Włoch w ciągu tygodnia i zostali zwolnieni.

Źródło: forsal.pl

Nielegalnych imigrantów nie odesłano z Włoch. Zepsuł się samolot

Dodano: 18.09.2018 11:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Z Włoch nie wydalono 15 nielegalnych imigrantów, Tunezyjczyków, bo zepsuł się samolot, którym mieli wrócić do Tunisu - informują media. Wszyscy otrzymali nakaz opuszczenia Włoch w ciągu tygodnia i zostali zwolnieni.

Źródło: forsal.pl

Włochy: Nielegalnych imigrantów nie odesłano, bo... zepsuł się samolot

Dodano: 18.09.2018 10:29 | 8 odsłon | 0 komentarzy


​Z Włoch nie wydalono 15 nielegalnych imigrantów - Tunezyjczyków - bo zepsuł się samolot, którym mieli wrócić do Tunisu - informują media. Wszyscy otrzymali nakaz opuszczenia Włoch w ciągu tygodnia i zostali zwolnieni. Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu, jednak dopiero teraz pojawiają się publikacje na ten temat.

Źródło: www.rmf24.pl

Żeby nikomu nie zabrakło chleba. Powiatowe Dożynki w Biskupcu [ZDJĘCIA, VIDEO]

Dodano: 16.09.2018 15:07 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Wszyscy chcą być lepsi, uciekają ze wsi, ale nie ty — śpiewał jeden z zespołów podczas Powiatowych Dożynek w Biskupcu. Tradycyjnie były dożynkowe wieńce i potrawy z lokalnych produktów, owoce, warzywa, miody i kwiaty.

Tagi: Wszyscy
Źródło: gazetaolsztynska.pl

Grabiec o reformie sądownictwa: Chodzi o to, aby sędziowie byli na krótkiej smyczy

Dodano: 16.09.2018 11:51 | 4 odsłon | 0 komentarzy


- Ta dyskusja jest znamienna. Zauważcie państwo, jak politycy PiS wyobrażają sobie odpowiedzialność. Wszyscy mają odpowiadać za swoje czyny, z wyjątkiem polityków PiS. Przecież temu właśnie służy cała ta pseudo reforma sądownictwa. Chodzi o to, aby sędziowie byli na krótkiej smyczy, na posyłki polityków, żeby politycy unikali odpowiedzialności - stwierdził Patryk Jaki w "Kawie na ławę” TVN24.

Tagi: Wszyscy
Źródło: 300polityka.pl

Trzaskowski: Niektóre wypowiedzi PAD i rządu PiS zbliżają nas do marginesu UE, a w konsekwencji do wyjścia z UE

Dodano: 14.09.2018 9:34 | 4 odsłon | 0 komentarzy


- Jedna bardzo ważna rzecz: ten program [Teleopieka] jest współfinansowany, i ten, który ja chcę zaproponować będzie współfinansowany, z pieniędzy UE. UE to poczucie prawdziwej wspólnoty, to niesłychane inwestycje w Warszawie, ponad 40% wszystkich inwestycji, ale to również takie projekty. Dlatego ważne jest to, żeby rządzący i prezydent mierzyli swoje słowa, żeby wiedzieli, co mówią, dlatego że te słowa mają konsekwencje. Nie tylko dla wielkiej polityki, ale właśnie dla takich programów, nowoczesnych programów, które dzisiaj tu prezentujemy. Stąd skierowałem swój apel do wszystkich samorządowców wraz z przewodniczącym Schetyną, aby wszyscy wpływali na głowę państwa i na rząd PiS-u, żeby się zastanawiał, co robi, dlatego że niektóre jego postanowienia, wypowiedzi zbliżają nas niestety do marginesu UE, a w konsekwencji do wyjścia z UE. Wszyscy musimy temu powiedzieć gromkie "nie” - stwierdził Rafał Trzaskowski na briefingu.

Tagi: Jedna, Wszyscy
Źródło: 300polityka.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 GazetaBiznesowa.pl - biznes, kursy walut, przelicznik walut, giełda  - wszelkie prawa zastrzeżone